Цього року до військових навчань залучать 80 тисяч резервістів

Новини України / новини
1 486
0
Цього року до військових навчань залучать 80 тисяч резервістів

У 2017 році в Україні до бригадних навчань з бойовою стрільбою будуть залучені близько 80 тис. резервістів. У 2016 році в таких навчаннях задіяли близько 40 тис. резервістів.

Про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"У цьому році кількість бригадних навчань зі стрільбами збільшиться до 25-ти. Їх особливість - продовження експерименту із залучення до таких навчань резервістів. До сьогоднішніх навчань залучено близько 1 тис. резервістів", - сказав він журналістам у понеділок під час бригадних навчань у Чернігівській області.

Начальник Генштабу зазначив, що експеримент себе виправдовує.

"Ми перейшли на іншу систему підготовки, в минулому році ми їх готували 15 діб, в цьому році - 30. З цього терміну половина йде на відновлення навичок, половина - на бойове злагодження. Під час цього етапу, котрий ви спостерігаєте, бригада вже відновила боєздатність і готується до виконання завдань у зоні проведення АТО", - зазначив він. За словами командувача 53-ю ОМБр ЗСУ Олександра Грузевича, близько 80 учасників навчань, в тому числі 13 офіцерів, вже виявили бажання після завершення навчань підписати контракт на військову службу в Збройних силах України.

Раніше в лютому повідомлялося, що Україна проведе стрільби з "Буків" поблизу адмінкордону з Кримом. Навчання відбудуться на полігоні "Ягорлик" в Херсонській області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.