У неділю бойовики обстріляли сили АТО 33 рази, обійшлося без втрат

Новини України / новини
877
0
У неділю бойовики обстріляли сили АТО 33 рази, обійшлося без втрат

У неділю станом на 18:00 у зоні проведення АТО зафіксовано 33 обстріли з боку бойовиків, втрат серед українських військовослужбовців немає.

Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.

За даними штабу, бойовики знову обстріляли Верхньоторецьке та Авдіївку - з мінометів, також по позиціях в районі Авдіївки вогонь вела БМП противника. З гранатометів та стрілецької зброї обстріляно Новоселівку Другу, Кам’янку, Луганське, по Троїцькому, Новоселівці Другій та Кам’янці стріляли снайпери.

На Маріупольському напрямку бойовики обстрілювали Павлопіль та Красногорівку з 82-мм мінометів, з гранатометів та стрілецької зброї – Павлопіль, Новотроїцьке, Лебединське, Водяне та Широкине. По Новотроїцькому вогонь вів снайпер, а по Новогригорівці – БМП.

На Луганському напрямку з гранатометів бойовики обстріляли Новоолександрівку.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.