У МВС планують скоротити термін дії посвідчення водія до 5 років

Новини України / новини
5 018
0
У МВС планують скоротити термін дії посвідчення водія до 5 років

МВС планує скоротити термін дії водійських посвідчень з 30 до 5-15 років та переглянути категорії транспортних засобів згідно з вимогами ЄС.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва.

"Сьогодні національне посвідчення водія дає право на керування транспортом протягом 30 років з дати його отримання. За вимогами Директиви (ЄС) нормами мають будуть встановлені нові строки від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров’я водіїв встановленим медичним та психофізичним вимогам. До речі, категорії транспорту також будуть переглянуті", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, за її словами, передбачено запровадження мікрочіпу як складової частини посвідчення водія.

"Унормування віку отримання прав розширить доступ до керування окремими категоріями транспорту, мікрочіпи забезпечать захист від підробок, а перегляд строків дійсності сприятиме більшій безпеці дорожнього руху", - вважає Дєєва.

Заступниця міністра також зазначила, що будуть встановлені нові стандарти періодичності проходження технічного контролю транспорту, що перевозить небезпечні вантажі; стандарти щодо підготовки та екзаменації водіїв та відповідальних за перевезення осіб; а також запроваджено вдосконалену систему звітності.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
8 024
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
4 214
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 451
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 435
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
3 154
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
3 143
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 843
«Моє життя – пригода, і вона триває»: ветеран із Чернівців написав п’єcу про випадок на війні
2 703
Здає в оренду нерухомість: стало відомо, де зараз перебуває ексглава "ЛНР" із Буковини
2 504
«Місцеві просили забрати їх в Україну»: комроти 82 Буковинської бригади – про Курський наступ
2 442


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.