На Рівненщині через бурштин сталася стрілянина. Є поранений та заручник

Новини України / новини
1 848
0
На Рівненщині через бурштин сталася стрілянина. Є поранений та заручник

У Старому Селі Рокитнівського району на Рівненщині, де вже кілька років не вщухають пристрасті довкола незаконного промислу бурштину, сталася стрілянина.

Як повідомляє ТСН, є поранені та заручник.

"Розбори були такі, що в них відмовлялися втручатися навіть правоохоронці", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на невідомих із автоматами, які приїхали до села, аби начебто "покривати" видобуток бурштину, поскаржилися телевізійникам місцеві жителі.

"Місцеві дали відсіч. Є поранені та навіть один заручник. Цього заручника захисники села обіцяли передати поліцейським тільки в присутності журналістів", - розповідається в сюжеті.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.