"ПриватБанк" отримав 15 мільярдів рефінансування

Новини України / новини
1 221
0
"ПриватБанк" отримав 15 мільярдів рефінансування

Національний банк надав ПАТ КБ "Приватбанк" кредит рефінансування на 15 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

"Національний банк з метою підтримки ліквідності, забезпечення безперебійного обслуговування клієнтів, роботи відділень та банкоматів, своєчасного забезпечення розрахунків надав ПАТ КБ "Приватбанк" кредит рефінансування на 15 млрд гривень", - йдеться у повідомленні.

Кредит рефінансування надано за ставкою 16% річних на строк до 30 грудня 2016 року.

Як відомо, ввечері 18 грудня Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію "Приватбанку".

Нагадаємо, Міністерство фінансів на Національний банк оцінюють потребу капіталу "Приватбанку" в 148 млрд гривень.

Міністерство фінансів в рамках націоналізації Приватбанку випустить ОВДП в розмірі до 116,8 млрд гривень із строком обігу до 15 років та відсотковою ставкою доходу на рівні не вище 10,5% річних.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.