Міністр агрополітики: Після 2017 року виробляти спирту в Україні будуть лише приватні власники

Новини України / новини
1 840
0
Міністр агрополітики: Після 2017 року виробляти спирту в Україні будуть лише приватні власники

Заводи держпідприємства "Укрспирт" буде розпродано до кінця 2017 року, після чого держава припинить виробництво спирту.

Про це в ефірі програми "Лівий берег із Сонею Кошкіною" сказав Тарас Кутовий, міністр агрополітики України.

"Не назву дату, але, думаю, в найближчі дні, коли буде розглядатися блок бюджетоформуючих питань і законопроектів (пройде голосування за приватизацію "Укрспирту", - ред.). Я хотів би, щоб закон про демонополізацію спиртової галузі був у цьому блоці", - сказав міністр.

За його словами, голосування має відбутися до 15 грудня - остаточної дати прийняття бюджету на майбутній рік.

"Якщо буде друге читання, приватизація завершиться цього року. Ми обмежені в часі. Адже на приватизацію дається тільки наступний рік. Якщо буде продано, наприклад, тільки три заводи, вони займатимуться харчовим спиртом. Решта - все, стоп. Наприкінці 2017 року закінчується етап виробництва спирту державою. Це будуть робити винятково приватні власники. І цим ми стимулюємо покупців брати участь у приватизації", - сказав міністр.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року Кабмін затвердив законопроект про демонополізацію спиртової галузі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.