RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Збірна України зіграла внічию з Туреччиною

В Коньї (Туреччина) завершився матч відбіркового турніру Чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна Туреччини приймала команду України і зуміла звести матч внічию - 2:2.

По ходу гри українці вели у рахунку 2:0.

Наша команда з самого початку матчу взяла ініціативу в свої руки і впевнено контролювала м'яч і гру. а в середині першого тайму, з інтервалом в 3 хвилини, забила два голи поспіль.

На 24-й хвилині Андрій Ярмоленко відкрив рахунок з пенальті, а на 27-й Артем Кравець подвоїв перевагу гостей.

Українці цілком могли піти на перерву з перевагою в два голи, але за кілька секунд до свистка арбітра Озан Туфан скоротив відставання в рахунку.

А вже у другому таймі, на 81-й хвилині пенальті реалізував у складі турків Хакан Чалханоглу.

В останні 10 хвилин гри команди мали ряд можливостей вирвати перемогу, але ніхто нею не скористався.

Таким чином, збірна України вдруге у двох матчах зіграла внічию (в першому турі відбору ЧС-2018 українці розійшлися миром з командою Ісландії, 1:1) і набрала 2 очки в турнірній таблиці.

Нагадаємо, матч 3-го туру Україна - Косово пройде 9 жовтня у польському Кракові.
Автор: Юрій Коверзнєв