Минулої доби у зоні АТО загинув військовий

Новини України / новини / Події на Сході України
1 343
0
Минулої доби у зоні АТО загинув військовий

За минулу добу в результаті бойових дій на Донбасі один український військовослужбовець загинув, двоє отримали поранення.

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

За минулу добу російсько-окупаційні війська 48 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових на Донбасі. У тому числі застосовували важке озброєння.

У неділю біля Кримського Луганської області загинув офіцер 93-ї окремої механізованої бригади Мирослав Мисла, повідомив раніше голова партії "Свобода" Олег Тягнибок.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.