В "ЛНР" збираються примусити школярів вирвати з підручників сторінки з українською символікою

Новини України / новини / Події на Сході України
1 512
0
В "ЛНР" збираються примусити школярів вирвати з підручників сторінки з українською символікою

Ватажок самопроголошеної Луганської народної республіки Ігор Плотницький на так званій відкритій апаратній нараді 23 вересня дав розпорядження "міністру освіти" перевірити підручники української мови і прибрати з них усю українську атрибутику - прапор, герб, гімн.

Про це свідчить відео, розміщене на каналі TVgolosnaroda в Youtube.



Після наради так званий міністр освіти "ЛНР" Валентина Ткаченко розпорядилася розіслати по підконтрольних "республіці" навчальних закладах наказ, в якому зобов'язала директорів шкіл змусити першокласників самостійно вирвати зі своїх підручників сторінки із символікою і текстом державного гімну України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.