Порошенко подякував Конгресу США за рішення надати летальну зброю Україні

Новини України / новини
1 340
0
Порошенко подякував Конгресу США за рішення надати летальну зброю Україні

Президент Петро Порошенко певен, що черговим прикладом продовження підтримки України з боку США є ухвалення Палатою представників Конгресу США закону “Про підтримку стабільності і демократії в Україні”.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Сполучені Штати Америки продовжують підтримувати Україну. Черговим прикладом стало ухвалення Палатою представників Конгресу США закону “Про підтримку стабільності і демократії в Україні”, - написав Порошенко.

Він зауважив, що документ чітко фіксує збереження американських санкцій проти РФ до своєчасного, повного і доведеного виконання нею Мінських домовленостей. Інший важливий пункт - заборона на визнання анексії Криму. Передбачається, що відповідні санкції залишатимуться чинними, доки президент США не надасть до Конгресу свідчення про відновлення суверенітету України над півостровом.

“І не менш важливо, що до засобів підтримки України включено летальні оборонні системи озброєнь. Дякую нашим партнерам за підтримку!” - наголосив Глава держави.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Збитків на сто тисяч: у Чернівцях через недбалість управителя 121 будинок був без тепла
7 244
Коли 17 листопада на Буковині не буде світла: графік відключень
5 019
Чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу полеглого воїна Дмитра Ільчука
3 677
Цибуля подешевшала до рекордних цін: скільки вона коштує на ринках Чернівців
3 043
Учень з Буковини встановив національний рекорд, піднявшись на одну з вершин Альп
3 028
У Чернівцях попрощались із загиблим захисником Дмитром Ільчуком
2 979
Озвучено рівень бідності в Україні: яка мінімальна сума для пенсіонера, працівника та дитини
2 756
Родина, яка прославила регіон: у Чернівцях проведуть культурно-освітній захід присвячений Мандичевським
2 598
«Буковина» встановила клубний рекорд та увійшла в історію Першої ліги
2 498
Буде більше світла: на Буковині знов оновили графік відключень світла на сьогодні
2 181

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.