В Україні збільшили субсидії на вугілля та скраплений газ

Новини України / новини
1 356
0
В Україні збільшили субсидії на вугілля та скраплений газ

Уряд збільшив вартість вугілля та скрапленого газу, яка застосовується під час розрахунку субсидій.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну в понеділок.

Зокрема, ціну однієї тонни вугілля збільшено з 1 532,9 грн/тонну до 2 000 грн/тонну, а одного балона скрапленого газу - з 175,6 грг/ балон до 200 гривень/балон.

Це рішення призведе до перерозподілу коштів держбюджету на субсидії (40 млрд гривень). Раніше на придбання вугілля і скрапленого газу було передбачено 1,3 млрд гривень, тепер же цю суму збільшено до 2,5 млрд гривень.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, 2015 року субсидії на компенсацію вартості вугілля і скрапленого газу отримали 617,4 тис. домогосподарств.

Субсидії цій категорії споживачів надаються готівкою.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.