Луценко прокоментував арешт Єфремова

Новини України / новини / політика, влада
1 374
0
Луценко прокоментував арешт Єфремова

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що рішення суду про арешт екс-керівника парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова засвідчило одужання України.

"В суді зійшлося дві сторони. Проімперська Новоросія, замішана на крадених мільйонах і крові своїх співвітчизників, і опалена війною, але незламна Україна", - зазначив Луценко на своїй сторінці у Facebook.

Генпрокурор також повідомив, що луганчанину Єфремову у суді протистояла сторона обвинувачення в особі прокурорів, які також родом з Луганська.

"Він підозрюється в сприянні тим, хто вбивав і грабував рідну країну. Вони - пішли добровольцями в українську Армію, а тепер воюють з внутрішнім ворогом", - наголосив Луценко.

Генпрокурор також подякував всім за підтримку законного рішення.

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва обрав екс-керівнику парламентської фракції Партії регіонів Олександру Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 28 вересня 2016 року.

Суд задовольнив клопотання прокуратури, яка просила про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів.

Захист Єфремова заявив, що подаватиме апеляційну скаргу на арешт.

Нагадаємо, 30 липня генпрокурор Юрій Луценко заявив про затримання колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова за підозрою у посяганні на територіальну цілісність України.

Зокрема, йдеться про кримінальні злочини, передбачені ч. 2 ст. 364 і ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України - зловживання службовим становищем за обтяжуючих обставин і службове підроблення.

Пізніше генпрокурор заявив, що Єфремов не може бути звільнений з-під варти під заставу, особисте зобов'язання або домашній арешт.

Повідомлялося також, що екс-керівнику фракції Партії регіонів Олександру Єфремову було повідомлено про підозру у вчиненні низки злочинів.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці