Єфремов прокоментував своє затримання

Новини України / новини / політика, влада
1 674
0
Єфремов прокоментував своє затримання

Екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що його затримання пов'язане з "нервозністю, яка панує у владі". Про це він заявив під час перерви у судовому засіданні, на якому Єфремову обирають запобіжний захід, передає "112 Україна".

"Я пов'язую свій арешт з тієї нервозністю, яка панує у владі. По всій видимості, проблеми держави настільки погані, що їм необхідно закривати інформаційну маячню ось такими речами", - заявив Єфремов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Єфремов підозрюється, зокрема, у причетності до створення так званої "Луганської народної республіки". Також йому інкримінують заволодіння держмайном і умисні дії, спрямовані на зміни меж території України.

Зазначимо, статті, які інкримінуються Єфремову, згідно статті 176 КПК, не передбачають заставу або домашній арешт, як запобіжний захід.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.