Геращенко: Росію не зацікавила доля захоплених у полон військових РФ

Новини України / новини
1 755
0
Геращенко: Росію не зацікавила доля захоплених у полон військових РФ

Російська сторона під час засідання контактної групи у Мінську не висловила інтересу до затриманих під Троїцьким громадян РФ, що воювали на боці бойовиків.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила уповноважений президента щодо Донбасу Ірина Геращенко.

"Під час роботи гуманітарної групи я поставила російській стороні запитання, чи не хочуть вони поцікавитися своїми військовими, що їх днями затримали ВСУ. І які сьогодні дають свідчення про ведення бойових дій на Донбасі. У відповідь почула, що російських військових на Донбасі немає і представники РФ взагалі не знають, про кого йдеться", - розповіла вона.

За її словами, поки що російська сторона не висловила жодної підтримки і інтересу до затриманих своїх солдатів, і "треба, щоб це знали їхні колеги і родичі, знали, наскільки "цінні" вони своїй "великой стране".

Нагадаємо, під час бойового зіткнення з бойовиками під Троїцьким бійці АТО взяли у полон російських найманців. Українські військові розповіли, що медики 2-го батальйону надали пораненим прихильникам "ЛНР" першу медичну допомогу. Двоє з них перебувають у важкому, але стабільному стані. Один від отриманих поранень помер.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
42 301
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 508
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 221
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
12 756
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
8 072
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
7 711
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
7 088
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 673
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 397
«Капуста дешева, а огірки вдвічі дорожчі»: скільки коштують на ринках Чернівців сезонні овочі
4 437


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.