Середа, 25 червня 2025

На Донеччині вісьмох бойовиків взяли в полон

Новини України / новини
2 295
0
На Донеччині вісьмох бойовиків взяли в полон

На Донеччині у Широкиному на Маріупольському напрямку українські бійці захопили в полон вісьмох бойовиків. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, розвідники виявили у демілітаризованій зоні групу терористів, які вели вогонь по позиціях українських військ в порушення Мінських домовленостей. Військові запропонували бойовикам здатися – восьмеро погодилися, а троє відкрили вогонь. Бійці АТО змушені були стріляти у відповідь, і в підсумку всі троє терористів були вбиті.

В результаті бою було захоплено велику кількість стрілецької зброї та боєприпасів, поставлених бойовикам з Російської Федерації. Всі полонені й убиті виявилися учасниками терористичної організації "ДНР" і свідомо намагалися спровокувати порушення режиму припинення вогню.

Зазначається, що ця розвідувальна операція стала найуспішнішою для українських військ у 2016 році, й одна з найуспішніших за кількістю полонених операцій українських розвідників.

В операції брали участь розвідгрупа 8-го батальйону Української добровольчої армії під командуванням комбата з позивним "Червень" за підтримки бійців 54-го розвідувального батальйону Збройних сил України. У Мережі також з'явилося перше фото захоплених в полон бойовиків. На фото видно, як бойовики сидять в машині зі зв'язаними руками і мішками на головах.

ТСН

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині з квітами та калачами зустріли воїна, що повернувся з полону - фото
8 862
На Буковині попрощаються із відважним захисником Іваном Темчуком
6 142
На одній асфальт, а на другій бруківка: у Чернівцях оголосили тендер на капремонт двох вулиць
4 333
Депутатка вимагає відсторонення від роботи гендиректорки лікарні у Чернівцях
4 161
«Вижив за 60 метрів від ворога»: лейтенанта з Буковини відзначили високими державними нагородами
3 763
У Пруті біля міського пляжу в Чернівцях виявили фекалії та кишкові інфекції
3 535
У Чернівцях тимчасово вимкнуть воду на кількох вулицях: адреси
3 431
У місті на Буковині запрацював наземний фонтан: мешканців просять не нищити його
3 191
"Герої живуть серед нас": воїн із Буковини отримав високу нагороду
2 869
У селі на Буковині невідомі зірвали банер із портретом полеглого воїна Павла Унгуряна
2 584