RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Євро-2016: Україна поступилася Німеччині 0:2

Дебютна гра збірної України на Євро-2016 проти чинного чемпіона світу Німеччини завершилася поразкою з рахунком 0:2.

Зустріч пройшла в Ліллі на стадіоні “П’єр Моруа”, пише УНН.

Триразові чемпіони Європи німці захопили ініціативу у грі та контроль над м’ячем, однак перший небезпечний момент створили наші співвітчизники. Євген Коноплянка перевірив на пильність Мануеля Нойєра. На 19 хвилині зустрічі німці заробили штрафний удар. До м’яча підійшов Тоні Кроос і його верхова подача завершилася ударом головою Шкодрана Мустафі після якого м’яч потрапив у дев’ятку воріт Андрія Пятова.

В середині тайму Мануель Нойєр відзначився другим сейвом — Євген Хачеріді після кутового пробив під поперечину, але воротар “Баварії” дотягнувся до м’яча. Бундестім відповів виходом віч-на-віч Самі Хедіри з Андрієм Пятовим — переможцем став український голкіпер.

На 37 хвилині після атаки “синьо-жовтих” Жером Боатенг виніс м’яч із лінії воріт Нойєра. Вже у наступній нагоді Андрій Ярмоленко забив гол, котрий арбітр Мартін Аткінсон відмінив через офсайд.

У другому таймі темп поєдинку впав, команди обмінялися небезпечними ударами Хедіри та Ракицького. В компенсований арбітром час німці зусилля Швайнштайгер подвоїли результат.

Нагадаємо, що у другому турі групи С Україна 16 червня зустрінеться із Північною Ірландією, яка у першому турі зазнала поразки від Польщі (0:1).
Редактор: Юрій Коверзнєв
12-06-2016, 23:57