Місія МВФ заявила про досягнення домовленостей з українським урядом

Новини України / новини
1 268
0
Місія МВФ заявила про досягнення домовленостей з українським урядом

В період з 10 по 18 травня Київ відвідала місія Міжнародного Валютного Фонду з метою продовження обговорення другого перегляду в рамках програми розширеного фінансування (EFF).

Про це йдеться в прес-релізі МВФ.

Після закінчення візиту, голова місії пан Рон ван Руден зробив наступну заяву: "Місія досягла згоди на рівні експертів з представниками органів влади стосовно заходів, які є необхідними для завершення другого перегляду в рамках програми розширеного фінансування. Ці домовленості мають бути затверджені керівництвом МВФ і Радою виконавчих директорів Фонду".

За словами Рудена, перебуваючи у складних умовах, Україна за останній рік досягла значного прогресу у відновленні економічної стабільності.

"Неухильне виконання структурних і інституційних реформ наразі є критично важливим для перетворення нещодавно досягнутого підйому на стабільне і суттєве зростання, а непохитна рішучість у боротьбі з корупцією постає "лакмусовим папірцем" здатності уряду зберегти широку внутрішню і міжнародну підтримку своєї політики", - зазначив він.

Тому, додав Руден, важливо, "щоб влада зміцнила свої зусилля для закріплення фіскальної і фінансової стабільності, рішучого підвищення прозорості і забезпечення верховенства закону, а також для реформування великого і неефективного сектору державних підприємств. Реалізація рішучих заходів в цих сферах прокладе шлях для винесення результатів перегляду на Раду виконавчих директорів МВФ, що очікується в липні 2016 року".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
21 858
Відключення світла на Буковині: графіки на завтра, 29 січня
11 482
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
9 687
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
7 209
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
4 873
«Ця звістка була, наче укол у серце»: що відомо про загиблого захисника з Буковини Степана Татарина
3 784
В Україну насуваються сильні морози: коли чекати до -24
3 618
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 258
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
2 965
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
2 859