Порошенко каже, що Москаль передумав звільнятися

Новини України / новини
1 226
0
Порошенко каже, що Москаль передумав звільнятися

Глава Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль продовжить боротьбу з контрабандою на своїй посаді.

Такий висновок можна зробити з повідомлення на Facebook-сторінці глави держави, оприлюдненого в суботу.

Президент Петро Порошенко повідомив про "конструктивну зустріч" з главою Закарпатської ОДА.

За словами глави держави, Москаль "і надалі реалізовуватиме мою програму з децентралізації та рішуче боротиметься з контрабандою на Закарпатті".

"Зокрема, знайшла підтримку ідея обладнати митні пункти спеціальними сканерами, а частку надходжень від митних зборів спрямувати на регіональні інфраструктурні проекти", – також зазначив Порошенко.

Як відомо, 6 травня глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив заяву, в якій попросився у відставку.

Своє рішення про звільнення пояснив тим, що на Закарпатті "намагаються відновити системну контрабанду тютюнових виробів, використовуючи при цьому вплив українських політичних діячів і керівників окремих відомств".

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що не буде просити президента звільнити Москаля.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують