Парубій хоче штрафувати нардепів-прогульників

Новини України / новини
1 255
0
Парубій хоче штрафувати нардепів-прогульників

Депутатів-прогульників можуть почати "карати гривнею" за неучасть у пленарних засіданнях.

Про це в ефірі телеканалу "Інтер" ввечері 24 квітня заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

"За неучасть у засіданнях буде зніматися частина заробітної плати народних депутатів", - заявив Парубій.

За його словами, норма про позбавлення депутата частини зарплати за відсутність через якісь поважні причини на пленарних засіданнях застосовувалася і раніше і її треба відновлювати.

"Я буду пропонувати ряд заходів з цього приводу, починаючи з індивідуальних бесід з тими депутатами, які за статистикою найчастіше не ходять на сесію, буду публікувати прізвища тих депутатів, які не відвідують сесії Верховної Ради України", - розповів Парубій

Як відомо, раніше Парубій заявив, що у комплексі змін порядку роботи Верховної Ради є прийняття рішення більшістю від присутніх - саме через проблему з відвідуваністю засідань депутатами.

"Є у залі 226 депутатів - від присутніх більшістю приймається рішення. Це зробило би революційні зміни в роботі Верховної Ради. Але така ідея передбачає внесення змін до Конституції, і вона має бути обговорена експертами, депутатами та має реалізовуватися не як PR- проект, а лише після погодження", - зазначив Парубій.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
9 956
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
8 921
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
8 028
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
6 444
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
6 175
Чи будуть буковинці взимку зі світлом: у Чернівціобленерго прокоментували ситуацію
6 133
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
6 090
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 679
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 428
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 577


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.