Бойовики гатять з мінометів по позиціям сил АТО поблизу Авдіївки

Новини України / новини / Події на Сході України
1 172
0
Бойовики гатять з мінометів по позиціям сил АТО поблизу Авдіївки

В зоні АТО російські найманці не припиняють обстрілювати підрозділи Збройних сил України.

При цьому, окрім гранатометів, кулеметів різних систем та протитанкових ракетних комплексів, бойовики вели вогонь з мінометів калібру 82 та 120 мм.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО на сторінці в соцмережі. "В районі Пісків відбулося три обстріли наших позицій із забороненої зброї, в напрямку Майорська та Зайцевого по два, відповідно в Березовому та Мар’їнці – по одному", - йдеться в повідомленні.

Епіцентром зосередження вогню незаконних збройних формувань залишається Авдіївка. Саме тут ворог здійснив 15 обстрілів, використовуючи міномети калібрів 82 та 120 мм. Особлива активність бандитських формувань фіксується з настанням сутінок та у нічний час.

"Загалом протягом минулої доби ворог 50 разів відкривав вогонь по наших опорних пунктах, що на 11 менше порівняно з попереднім періодом", - зазначається в повідомленні.

Сили АТО продовжують надійно утримувати займані рубежі оборони. Вони змушені були 8 разів відкривати вогонь у відповідь аби не допустити прориву найманців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині
08:00
2 квітня: яке сьогодні свято, традиції
07:55
На Буковині попрощаються із чотирма воїнами, які загинули у боях проти окупантів
07:45
Історичний матч "Буковина" - "Вікторія" та зізнання у "вказівці Запаранюка не з'являтися на сесію": головні новини минулої доби
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 2 квітня не буде світла
07:00
Погода на Буковині 2 квітня
02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм