Профільний комітет Верховної ради рекомендував відправити Яценюка у відставку

Новини України / новини
1 289
0
Профільний комітет Верховної ради рекомендував відправити Яценюка у відставку

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя прийняв рішення рекомендувати парламенту відправити прем'єр-міністра Арсенія Яценюка у відставку.

Про це у своєму Facebook повідомив член комітету, народний депутат від фракції "Самопоміч" Руслан Сидорович.

"Комітет таки прийняв рішення відправити Яценюка у відставку. АЛЕ!!! Вирішив додатково рекомендувати відмінити постанову ВРУ від 16 лютого 2016 про визнання результатів роботи уряду незадовільними. Я так розумію, що саме такий текст постанови буде винесений на голосування в зал…", - написав нардеп.

Нагадаємо, у неділю, 10 квітня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку з посади прем’єр-міністра України.

При цьому він висловив сподівання, що відповідне подання буде внесено на розгляд Верховної Ради 12 квітня.

Водночас президент України Петро Порошенко заявив, що бачить новим прем’єром діючого спікера Ради Володимира Гройсмана.

Консультації щодо складу нового Кабміну тривають і досі.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 546
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
24 449
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
21 365
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
14 879
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
14 064
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
11 432
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
11 204
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
10 345
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
7 334
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 707