Після впровадження реформ Україна може отримати від ЄС 100 мільярдів євро

Новини України / Новини світу / новини
1 738
0
Після впровадження реформ Україна може отримати від ЄС 100 мільярдів євро

Влада України має якнайшвидше впровадити необхідні реформи, передусім пов'язані з судовою системою та прокуратурою, а також врегулювати питання навколо призначення Прем'єра для отримання фінансової допомоги на кшталт "Плану Маршала" на понад 100 млрд євро.

Про це заявив під час прямого включення з Берліна у ході програми "Свобода слова" депутат Бундестагу, співголова міжпарламентської комісії "Україна-Німеччина" Карл-Георг Вельман, повідомляє "Українська правда".

"Ми готові допомогти, і моя пропозиція була скласти щось на кшталт "Плану Маршала" - понад 100 млрд євро. Хоча 30 млрд євро вже є, але ці гроші не можна застосувати тому, що Україна не здійснює реформ. Не буде грошей без реформ. Ось така умова", - заявив німецький депутат.

На його переконання, Україна має спочатку зробити те, що називається "домашньою роботою" тому, що у Німеччині "існує велике розчарування з приводу того, що бракує реформ".

"Потрібна негайна політична і адміністративна реформа. Немає вже жодних ілюзій. І все те, що відбувається в Україні - зазнає дуже потужного моніторингу", - заявив Карл-Георг Вельман.

Депутат Бундестагу також відповів на пряме питання з приводу того, що буде ознакою реформ, які відбуваються.

"По-перше, має буде судова реформа - це наріжний камінь. Незалежні судді, незалежні прокурори - це найперше. І ми маємо справді отримати істотні європейські реформи в Україні. Нам потрібні надійні структури, надійний уряд. Дуже багато ми чуємо, що є стурбованість з приводу того, що йде у відставку чинний Прем'єр, призначають нового - треба щоб слова стали дією нарешті", - заявив депутат Бундестагу, співголова міжпарламентської комісії "Україна-Німеччина".

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:40
Дощі, прохолода, у горах - мокрий сніг. Яким буде початок квітня на Буковині
23:20
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм