Керівника АТО призначено командувачем Сухопутних військ

Новини України / новини
1 179
0
Керівника АТО призначено командувачем Сухопутних військ

Президент України Петро Порошенко призначив Сергія Попка командувачем Сухопутних військ Збройних сил України.

Про це прес-секретар президента Святослав Цеголко повідомив у Twitter.

"Президент у зоні АТО призначив керівника АТО Сергія Попка командувачем Сухопутних військ", - написав він.

До призначення командувачем Сухопутних військ Попко був керівником антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, 14 січня Порошенко звільнив Анатолія Пушнякова з посади командувача Сухопутних військ Збройних сил України.

Голова парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв заявив, що політики і громадськість більше року домагалися люстрації Пушнякова.

При цьому депутат наголосив, що Пушняков "несе пряму відповідальність за все котли, в яких Україна втратила сотні своїх героїв".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують