Президент "Карпат" хоче продати свій футбольний клуб

Новини України / новини / спорт
934
0
Президент "Карпат" хоче продати свій футбольний клуб

Петро Димінський не приховує невдоволення з приводу ситуації, яка склалася в українському футболі.

"Слухайте, ось якби у вас були гроші, ви б купили сьогодні футбольний клуб? В державі, де квиток коштує 1 євро? Де футболісти звикли отримувати зарплату, як на Заході, а грати, як в Україні?", - передає слова Димінського Главком.

На думку президент Карпат вболівальники ходять на стадіон тільки на окремі матчі, а рівень доходу населення не дає можливості спортивній індустрії розвиватися.

На пряме запитання про те, чи хотів би Димінський продати клуб, функціонер відповів: "Так, хотів би".

Поки пропозицій, які б влаштували президента Карпат, не надходило. У 2010 році Петро Димінський продав 50% акцій іноземному інвестору, а отримані гроші вклав в інфраструктуру клубу. Такий підхід президенту подобається, він хотів би залучати подібного роду інвестиції і надалі.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують