У Росії визнали, що у 2014 році обіцяли збити Турчинова, якщо той полетить у Крим

Новини України / новини
1 492
0
У Росії визнали, що у 2014 році обіцяли збити Турчинова, якщо той полетить у Крим

У 2014-му році на початку анексії Криму Росією тодішній в.о. президента України Олександр Турчинов планував особисто відвідати Крим, однак представники РФ дали йому зрозуміти, що "до Симферополя він не долетить".

Про це в інтерв'ю російському телеканалу "НТВ" заявив член Ради безпеки РФ, повноважний представник президента РФ у "Кримському федеральному окрузі" Олег Белавенцев.

За його словами, Турчинов планував летіти у Крим із спецназом.

"Він збирався вилетіти сюди (у Крим) двома бортами: на одному сам, на іншому - підготовлена група спецназу. Але тут ми, (коли) приймали рішення, нам ніхто не заважав - повідомили: якщо перетне кордон, ми його зіб'ємо", - заявив Белавенцев.

Також він звинуватив Турчинова в тому, що той "особисто намагався розв'язати громадянську війну в Криму", "направляв на півострів емісарів, які намагалися схилити керівників Криму, в тому числі голову Верховної ради, до невиконання своїх обов'язків, депутатам розсилали СМС з погрозами".

Як відомо 20 лютого 2014 року офіційно оголошено початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією.

23 лютого 2014 року спікер ВР Олександр Турчинов був обраний в.о. президента України на час до встановлення результатів перевиборів президента у травні 2014 року.

16 березня 2014 року на території Криму та м.Севастополь відбувся "референдум" щодо статусу півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу.

18 березня у Москві було підписано договір про "приєднання Криму і Севастополя до Росії в якості суб'єктів федерації".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.