Мінінфраструктури: В Україні зношені близько 80% автодоріг

Новини України / новини
1 496
0
Мінінфраструктури: В Україні зношені близько 80% автодоріг

В Україні зношені близько 80% автодоріг і 90% портової та залізничної інфраструктури, що само по собі є загрозою не тільки для країни в цілому, а й також для експортно орієнтованих галузей.

Про це заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський під час міжнародної конференції "Україна у фокусі: стратегічна зустріч глобальних експортно-кредитних агентств і багатосторонніх фінансових інститутів".

"Близько 90% залізничної інфраструктури – зношені і мають бути списані, в 90% портів зношене обладнання, понад 80% автодоріг зношені, – сказав міністр. – Аеропортова інфраструктура, слава Богу, прийнятна, тому що завдяки Євро-2012 (чемпіонату Європи з футболу) туди зайшли інвестиції. Але ця інфраструктура дуже дорога, там дороге устаткування і використовується воно не завжди ефективно. І тепер нам треба думати, як повертати кредити, взяті для переобладнання аеропортів".

На думку Пивоварського, якщо не покращувати інфраструктуру, проблеми виникнуть не тільки в сфері транспорту. "Проблеми будуть у багатьох бізнесах. Успіх агросектору, наприклад, повинен йти в ногу з поліпшенням інфраструктури", – наголосив міністр.

Довідка. Мережа автомобільних доріг загального користування в Україні включає понад 172 тис. км доріг, з них з твердим покриттям — 164 тис. км, без урахування муніципальних, відомчих, внутрішньогосподарських доріг. Більшість доріг проходять через населені пункти, що не відповідає вимогам до міжнародних транспортних коридорів і призводить до обмеження швидкості руху транспорту.

Залізничне господарство країни об'єднує шість залізниць: Донецьку, Львівську, Одеську, Придніпровську, Південно-Західну і Південну.

На материковій частині України налічується 13 державних морських портів. Зокрема, в Одеському регіоні працюють Одеський, Іллічівський, Білгород-Дністровський порти і порт "Южний", у Миколаївському регіоні розташовані Миколаївський порт і спеціалізований морський порт "Октябрськ". Також Україна має свої порти на Азовському регіоні – Маріупольський, Бердянський, а на Дунаї їх лише три – Ренійський, Ізмаїльський та Усть-Дунайський. Порти Херсонського регіону – Херсонський і Скадовський.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прикордонники затримали групу лісівників, які переправляли ухилянтів до Румунії
93 300
У Чернівцях представили нового начальника ОВА: запросили не всі медіа
46 278
У Чернівцях змінили кінцеву зупинку популярного автобусного маршруту
28 669
З'явився графік відключень світла у Чернівецькій області на завтра, 14 січня
27 680
Хто може стояти за новими призначеннями очільників Буковини та інших регіонів, - ЗМІ
16 055
Відключення будуть тривалішими: "Чернівціобленерго" оновило графік на сьогодні
13 538
Світла буде менше: у "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключення на 15 січня
12 974
Новий очільник Чернівецької ОВА розповів про перші завдання на посаді
12 295
На Буковині начальник митного поста з кожного контрабандного іPhone брав 100 доларів
10 298
Буковинців закликають гідно провести в останню путь полеглого воїна Руслана Дущака
8 796