У найближчі два тижні Україна подасть кілька позовів у міжнародні суди на Росію через Крим

Новини України / новини
1 252
0
У найближчі два тижні Україна подасть кілька позовів у міжнародні суди на Росію через Крим

Президент України Петро Порошенко заявив, що в найближчі два тижні Україна подасть кілька позовів у міжнародні суди у зв'язку з анексією Криму Росією.

"І ви в найближчі два тижні побачите цілий ряд судових ініціатив, які Україна і ті підприємства, які ми будемо супроводжувати, будуть забезпечувати судовий захист державних інтересів України за багатьма конвенціями, які ми будемо представляти у різних міжнародних судах", - зазначив президент України.

За його словами, найближчим часом ПАРЄ приїде з візитом до аннексированный Крим.

"І тут за останні дні зроблено кілька ключових і проривних речей. Ми очікуємо найближчим часом місію ПАРЄ з перевірки дотримання прав людини в Криму, в тому числі представників кримсько-татарського народу", - сказав Порошенко.

Він додав, що мова повинна йти про звільнення незаконно заарештованих людей, забезпечення дотримання прав кримсько-татарського народу та про "дорожню карту" з деокупації Криму, яка буде передбачати величезна кількість кроків, починаючи від забезпечення міжнародного тиску, програми дій щодо санкцій, і закінчуючи судовими процесами.

Нагадаємо, 21 січня в Давосі Порошенко заявив про готовність провести вибори в Криму після його деокупації.

За матеріалами: dt.ua

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів
09:59
Війська РФ за добу 56 разів обстріляли прикордоння Чернігівщини, Сумщини та Харківщини
09:37
Епідсезон наближається до завершення: кількість хворих на ГРВІ зменшується
09:17
На Буковині перевіряють дороги після зими
09:00
Масований удар дронів по Харкову: що відомо про потерпілих
08:40
Кабмін змінив склад правління «Укрзалізниці»
08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині
08:00
2 квітня: яке сьогодні свято, традиції

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм