Уряд затвердив розширення переліку російських товарів, які попадають під санкції

Новини України / новини
1 559
0
Уряд затвердив розширення переліку російських товарів, які попадають під санкції

Урядом затверджено розширення товарів, походженням з Російської Федерації, заборонених до реалізації в Україні.

"Європейська правда" ознайомилася з переліком нових санкцій, затверджених 20 січня.

До заборонених товарів, походженням з РФ, затверджених 30 грудня 2015 року, було додано цибулю ріпчасту, зелений чай, готову та консервовану рибу, білий шоколад, драже, цукерки із вмістом алкоголю, жувальні гумки, мармелад та желе, кукурудзяні пластівці, печиво та сухі хлібці, соєвий соус та томатні соуси (кетчупи).

Варто зазначити, що перелік заборонених товарів весь час змінювався. Зокрема, як і вказували джерела "ЄвроПравди",під санкції потрапили кетчупи. Проте в остаточному тексті урядової постанови не виявилося побутової хімії, як анонсувалося раніше.

Джерела видання допускають, що перелік заборон ще узгоджено неостаточно. Тому в офіційному документі, який досі не оприлюднено, можуть з'явитися нові позиції.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують