Синоптики попереджають про суттєве погіршення погодних умов

Новини України / новини
2 296
0
Синоптики попереджають про суттєве погіршення погодних умов

У найближчі два дні, 17-18 січня, внаслідок переміщення в Україну активного південного циклону очікується суттєве ускладнення погодних умов: дуже сильні снігопади, сильні хуртовини, снігові замети, сильний вітер.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

"17-18 січня на території Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської, 18 січня і Харківської та Сумської областей очікуються надзвичайно складні погодні умови: дуже сильні снігопади, сильні хуртовини, снігові замети при швидкості вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с. Небезпечні та стихійні явища погоди в цих областях можуть призвести до суттєвого ускладнення та повного припинення руху транспорту, порушення зв'язку та енергопостачання неселених пунктів ускладнень роботи комунальних служб", - йдеться у повідомленні.

На високогір'ях Закарпатської та Львівської областей очікується підвищена лавинна небезпека (III ступінь), а на високогір'ї Івано-Франківської області - помірна лавинна небезпека (IІ ступінь).

Зазначається, що 17-20 сiчня очiкується iнтенсивне льодоутворення з можливим формуванням зажорiв льоду та пiдйомом рiвнiв води над поточними відмітками: на рiчках басейну Днiстра, Сяну (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) - на 0,3-1,0 м; у верхів'ї Прип'яті та рівнинних притоках Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вінницька обл.) - на 0,1-0,5 м, без загрози негативних наслідків.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 540
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 874
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
21 020
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 132
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 378
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 948
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 255
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 745
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 970
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 035