Україна скасує спецмито на білоруські товари

Новини України / новини
1 343
0
Україна скасує спецмито на білоруські товари

Білоруська і українська сторони домовилися про зняття обмежувальних заходів у взаємній торгівлі.

Про це повідомили в прес-службі білоруського МЗС.

28 грудня в Мінську відбулося друге засідання білорусько-української Робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі.

Білоруську частину Робочої групи очолив Перший заступник Міністра закордонних справ Олександр Міхневич, українську – заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговельний представник України Наталія Микольська.

"У ході наради сторони погодили алгоритм подальших спільних дій щодо зняття обмежувальних заходів у взаємній торгівлі, включаючи рішення української сторони про введення з 20 січня 2016 р. спеціального мита в розмірі 39,2% на ряд товарів, що експортуються в Україну білоруських товарів.

Микольська також поінформувала білоруську сторону про те, що 26 грудня 2015 р. президентом України підписано Закон "Про заходи щодо стимулювання зовнішньоекономічної діяльності", яким з 1 січня 2016 р. скасовується додатковий імпортний збір, застосовувався у тому числі щодо білоруської продукції.

Скасування додаткового імпортного збору дозволить зняти діючі тарифні бар’єри доступу білоруської продукції на український ринок і створить передумови для збільшення обсягів експорту вітчизняних товарів в Україну", – йдеться в повідомленні.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 886
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 909
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 471
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 691
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 041
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 864
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 508
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 543
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 332
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 327