"Укроп": У квартирі Корбана проводиться обшук, його самого примусово вивезли правоохоронці

Новини України / новини
2 732
0
"Укроп": У квартирі Корбана проводиться обшук, його самого примусово вивезли правоохоронці

У квартирі лідера партії "Укроп" Геннадія Корбана, яка знаходиться у Дніпропетровську, у четвер ввечері відбувається обшук.

Про це повідомила речниця партії Євгенія Кравчук на своїй Facebook-сторінці.

"Прямо зараз у квартирі Геннадія Корбана в Дніпропетровську відбувається обшук представниками СБУ і Генпрокуратури. Мотиви невідомі. За законом слідчі дії вночі проводити заборонено", - написала вона.

"На штурм будинку силовики прибули 6 автобусами. Виламуючи двері, вони наказували всім лягти на підлогу", - додала Кравчук.

Пізніше Корбана примусово вивезли правоохоронці з його помешкання. За попередніми даними везуть на Київ, повідомила речниця.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують