Яценюк: Заборона торгівлі з анексованим Кримом набуде чинності за 30 днів

Новини України / новини
1 521
0
Яценюк: Заборона торгівлі з анексованим Кримом набуде чинності за 30 днів

Кабінет міністрів у середу ухвалить рішення про заборону торгівлі з анексованим Кримом і окупованими територіями, яке набуде чинності за 30 днів.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив на засіданні уряду, що рішення про вільну економічну зону Крим набуде чинності впродовж 30 днів з моменту ухвалення такого рішення.

"Забороняються поставки товарів послуг за всіма митними режимами з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію України за винятком особистих речей громадян, соціально значущих продуктів харчування і гуманітарної допомоги", - сказав він.

"Щодо постачання електричної енергії, то таке постачання може здійснюватися виключно на підставі рішення Ради національної безпеки й оборони", - додав Яценюк.

"Сьогодні уряд прийме це рішення. Воно буде оприлюднено – і через 30 днів це рішення набуде чинності", - підсумував він.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 636
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
8 231
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
5 685
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 276
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 651
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
4 204
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 647
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 31 січня
3 581
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 534
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 371