У Києві мітингують співробітники МВС, які не пройшли переатестацію

Новини України / новини
1 212
0
У Києві мітингують співробітники МВС, які не пройшли переатестацію

Біля будівлі МВС України у Києві проходить акція, яку проводять правоохоронці, які не пройшли тести та переатестацію до лав нової поліції.

Мітинг проходить мирно, участь у ньому беруть кількасот людей.

Учасники мітингу висловлюють невдоволення тим, що їх навіть не допустили до участі у переатестації, що переатестація проводилася нібито незаконно, та, за їх словами, не дає їм змоги вийти на пенсію.

У свою чергу глава МВС Арсен Аваков у своєму Facebook заявив: "Ніякий мітинг міліціонерів, які не пройшли тести та атестацію не змінить моєї рішучості: у новій поліції не буде некомпетентних і брудних "ментів". Будуть тільки "копи", які користуються довірою людей. Це принципово. По-іншому не буде".

"Мітинг "протесту" проти реформи міліції організували ті, чиї брудні схеми ми руйнуємо реформою та кадровими змінами. Я навіть радий, що це сталося - будемо діяти ще швидше і рішучіше", - додав він.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують