По Україні оголосили штормове попередження

Новини України / новини
2 561
0
По Україні оголосили штормове попередження

13 грудня у Києві очікується невеликий дощ та мокрий сніг, на дорогах можлива ожеледиця.

Про це повідомляє Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА.

"За прогнозом Гідрометцентру, 13 грудня у столиці хмарно, очікується невеликий дощ та мокрий сніг. Ввечері місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер західний, південно-західний, 7-12 м/с", - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим фахівці закликають водіїв, за можливості, обмежити користування власним автотранспортом.

Також з метою попередження травматизму та уникнення аварійних ситуацій, слід бути обережними під час пересування містом.

Разом з тим Гідрометцентр попереджає про сильний вітер і ожеледі в різних регіонах України, пише Інтерфакс-Україна.

"Штормове попередження по Україні. Вдень 13 грудня о західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, в західних областях пориви вітру 15-20 м / с, місцями 25 м/с", - зазначили у Гідрометцентрі.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався