Щороку з України виводять в офшори майже 12 мільярдів доларів

Новини України / новини
1 493
0
Щороку з України виводять в офшори майже 12 мільярдів доларів

Україна потрапила в двадцятку рейтингу зі 149 країн з найвищими обсягами нелегального відтоку капіталів.

Про це йдеться в матеріалах "Незаконний вивіз капіталу з країн, що розвиваються" американської неурядової організації Global Financial Integrity.

Рейтинг охоплює період з 2004 по 2013 роки. У матеріалах рейтингу зазначається, що Україна посідає 14-е місце із близько 11,676 млрд дол. щорічної суми нелегального відтоку капіталу.

Своєрідний рекорд наша країна зафіксувала в 2012 році: відтік капіталу перевищив 21 млрд дол. Загалом за 10 років з України нелегально вивели 116,762 млрд дол., зазначається у дослідженні.

Згідно з дослідженням, у рейтингу лідирують Китай та Росія. Піднебесна щорічно втрачає через нелегальне вивезення капіталу близько 139,228 млрд дол. З Росії щороку нелегально виводять у середньому 104,977 млрд дол.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують