Яценюк заявив, що України готова судитися з Росією через "борг Януковича"

Новини України / новини
1 394
0
Яценюк заявив, що України готова судитися з Росією через "борг Януковича"

Україна готова судитися з РФ щодо невиплати 3 млрд дол. кредиту.

Про це в ході засідання Кабміну заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає "112 Україна".

"Наша позиція незмінна, ми запропонували всім кредиторам провести реструктуризацію, всі адекватні міжнародні кредитори прийняли пропозицію України... Ще раз підкреслюю, що Росія не отримає інших умов реструктуризації, ніж отримали інші кредитори... Якщо Росія подає в суд на Україну - ми готові судитися з Росією, ми в повному озброєнні", - заявив Яценюк.

Раніше президент Росії Володимир Путін доручив Мінфіну подавати в суд на Україну в разі невиплати боргу за облігаціями.

Відзначимо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Міжнародний валютний фонд має намір переглянути свою політику кредитування країн з простроченої суверенною заборгованістю.

Нагадаємо, у листопаді РФ запропонувала виплатити борг за "позикою Януковича" за 1 млрд. протягом трьох наступних років.

Україна РФ пропонувала вирішити питання реструктуризації бондів до 29 жовтня, оскільки після цієї дати обмін облігацій на нові буде неможливий, і також висловила готовність вирішувати питання в суді.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
24 284
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
6 899
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
6 865
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 454
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 669
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 621
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 499
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 962
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 926
На Буковині кількох керівників освіти підозрюють у розтраті понад 5 млн грн
4 891