ЗМІ: На засіданні фракції БПП стався скандал

Новини України / новини
1 413
0
ЗМІ: На засіданні фракції БПП стався скандал

На засіданні фракції БПП в понеділок ввечері група депутатів звинуватила частину керівництва фракції в корупції та організації інформаційних провокацій.

Про це "Українській правді" розповіли декілька депутатів фракції.

За словами співрозмовників, все почалося з виступу Віктора Чумака, який сказав, що замовником інформаційної кампанії проти нього є заступники голови фракції БПП Ігор Кононенко і Сергій Березенко, які разом з заступником керівника фракції НФ Сергієм Пашинським розгорнули проти нього піар-кампанію.
"Це не солідарність, а кругова порука, не фракція, а мафіозний клан", сказав Чумак.

За словами Чумака, це робиться для того, щоб він не став членом Нацагентства запобігання корупції. Водночас Чумак сказав, що не піде з фракції, натомість запропонувавши йти тим, хто займається корупцією.

Кононенко все заперечував і сказав, що сам є жертвою "ТСН", а тепер від Чумака чує аналогічні звинувачення.

За словами іншого співрозмовника, Чумак також обурювався, що фракція займається бізнесом, а не політикою.

При цьому Кононенко фактично визнав, що кампанія проти заступника генпрокурора Віталія Каська ведеться з відома влади: "Ті люди, які зараз боряться з корупцією, давайте дивитися, на яких машинах вони їздили 5 років тому, в яких квартирах живуть". Як відомо, Каська намагаються не допустити до посади спеціалізованого антикорупційного прокурора.

Депутат Ольга Богомолець звинуватила заступника керівника фракції Олександра Третьякова і його соратника Загорія в тому, що вони заробляють на тендерах у фармацевтичній галузі, а також збирали підписи за її відставку.

Також вона сказала, що Олександра Павленко як перший заступник міністра є висуванцем їхнього клану.

У свою чергу Третьяков звинуватив Богомолець у лобіювані російських виробників. Він також звинуватив Березенка в тому, що він ділить голів обласних рад "на колінці", бо БПП – "це не партія, а проект".

У свою чергу, депутат Владислав Голуб нагадав, що Бродський "поливав його брудом" на виборах у Черкаській області, але керівництво фракції на це ніяк не реагувало.

Сергій Лещенко сказав, що всі рішення у фракції приймаються на Банковій, яка в змові з Яценюком розподілила всі державні потоки: Ощадбанк відійшов Яценюку, Ексімбанк – Порошенку, Центренерго – Порошенку, титанова галузь – Яценюку тощо.

Наталія Новак сказала, що вона бореться з незаконною забудовою на Микільській Слобідці в Києві, але всі їй вказують, що цей об'єкт "кришує" Кононенко.
Також лунало багато критики на адресу Сергія Березенка за його заяву про те, що депутати не живуть на саму зарплату. Березенко був змушений вибачитися на фракції.

Юрій Луценко закликав не драматизувати ситуацію та сказав, що вибір зараз дуже простий – або в парламенті буде коаліція Порошенка, або коаліція Коломойського.

У свою чергу Світлана Заліщук сказала, що депутати БПП не можуть бути однією командою, оскільки сповідують різні цінності - хтось прийшов до парламенту заради збагачення, а хтось - щоб змінювати країну.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
19 804
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 522
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
15 964
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 496
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 289
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 560
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 310
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 294
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
5 926
У Чернівцях зустріли траурний кортеж із загиблим бійцем Владиславом Оленюком - фото
5 770


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.