У Міноборони підрахували втрати за час проведення АТО

Новини України / новини
1 164
0
У Міноборони підрахували втрати за час проведення АТО

Загальні втрати Збройних Сил України за весь період АТО, включаючи анексію Криму, становлять 2673 військовослужбовця, з яких не бойові втрати - 831 військовий.

Про це заявив на брифінгу начальник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Воронченко.

"На сьогоднішній день втрати військовослужбовців Збройних Сил України за весь період АТО, включаючи анексію Криму, становлять: бойові - 1842 військовослужбовця, не бойові - 831", - сказав він.

Крім того, було поранено 8519 військовослужбовців, з яких бойові поранення отримали 5913 військових.

Генерал також заперечив будь-які повідомлення про те, що керівництво Генштабу та Міноборони нібито занижують втрати. "Облік особового складу - це дуже серйозна річ і дуже відповідальна справа. Кожен військовослужбовець стоїть у нас на обліку і безвідповідальне зняття з обліку особового складу військовослужбовця може каратися притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності", - зазначив Воронченко.

"Ми не можемо давати неправдиві свідчення щодо втрат військовослужбовців", - запевнив генерал.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
6 793
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
4 832
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
4 759
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 352
У Чернівцях проведуть фестиваль меду і трав'яного чаю
4 298
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 076
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 027
Вогонь знищив господарські будівлі та два автомобілі: на Буковині сталася масштабна пожежа
3 458
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
3 186
Приховані статки та фіктивна інвалідність: на Буковині прокурори масово продовжують викривати схеми
3 127


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.