В "Опоблоці" вирішили, що Україні не потрібен президент

Новини України / новини
1 195
0
В "Опоблоці" вирішили, що Україні не потрібен президент

Колишній нардеп, якого в "Опоблоці" називають "опозиційним прем'єром", вважає, що треба скасувати посаду президента, а парламент має бути двопалатним.

Про це він заявив в четвер, повідомляє прес-служба "Опоблоку".

"Для того, щоб домогтися успіху необхідно приймати абсолютно нову Конституцію, яка поставить крапку в старій системі (державного управління). Якщо всі п'ять президентів України були неефективними, значить, цієї посади бути не повинно", - заявив Колесніков.

"Повинна бути парламентська республіка. Якщо суспільство бачить загрозу федералізації, значить має бути унітарна країна з найширшими повноваженнями для місцевих рад", - додав він.

Він також вважає, що треба скоротити кількість депутатів вищого законодавчого органу.

"У нижній палаті (парламенту) повинна бути від 70 до 150 депутатів. У верхній палаті - має бути по одному представнику від мільйона виборців. Якщо 450 депутатів не можуть зібрати 226 голосів, щоб проголосувати, то навіщо взагалі утримувати зайвих людей? У цьому немає ніякого практичного сенсу", - зазначив політик.

Як відомо, депутат від ПР, у якій раніше перебувала більшість депутатів від "Опоблоку", звернулися до КС з проханням скасувати політреформу 2004 року, що збільшило повноваження колишнього президента Віктора Януковича.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині у ставку знайшли тіла двох чоловіків, які потонули під час відпочинку
6 639
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
5 311
У Єгипті в ДТП важко травмувалася 18-річна буковинка: дівчина у комі, родина просить про допомогу
5 019
Анна Трінчер придбала у Чернівцях авто за понад 2,7 мільйона гривень для мами
4 957
Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію
3 704
На Буковині легковик злетів у кювет: у ДТП постраждали троє молодих людей
2 389
У Чернівцях попрощаються з двома мужніми захисниками
2 247
«Буковина стала для нього милою і рідною»: помер тележурналіст Петро Голопапа
2 166
Чоловіка з бронюванням звинуватили у спробі незаконно перетнути кордон з Румунією: що вирішив суд
2 116
Рятувальники Буковини дістали тіло 74-річної жінки з колодязя
1 975