Парламентарі визнали депортацію кримських татар геноцидом

Новини України / новини
1 023
0
Парламентарі визнали депортацію кримських татар геноцидом

Верховна Рада визнала депортацію кримських татар із Криму у 1944 році геноцидом кримськотатарського народу.

За відповідний проект Постанови про визнання геноциду кримськотатарського народу (№2493а) за основу і в цілому проголосували 245 депутатів.

Постановою 18 травня встановлено Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

Перед голосуванням голова профільного комітету Микола Княжицький нагадав про своє доповнення, озвучене напередодні, про те, що "органи Російської Федерації, починаючи з дати тимчасової окупації, проводять свідому політику етноциду кримськотатарського народу".

У свою чергу, депутат Андрій Лозовий (Радикальна партія Олега Ляшка) оголосив заяву кримськотатарською мовою, в якій висловив підтримку кримським татарам, які зараз перебувають на анексованій Росією території.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
21 513
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
11 042
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 609
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 239
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 197
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 015
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 814
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
5 813
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 483
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
5 312


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.