Глава НБУ каже, що підстав для значних курсових коливань немає

Новини України / новини
1 064
0
Глава НБУ каже, що підстав для значних курсових коливань немає

Національний банк не бачить підстав для посилення коливань курсу гривні, і разом з тим, має інструментарій та золотовалютні резерви для зняття безпідставної напруженості на валютному ринку у випадку необхідності.

Згідно з повідомленням на сайті НБУ, про це в ході традиційної зустрічі з представниками 40 найбільших банків повідомила глава НБУ Валерія Гонтарева.

"Ще раз підкреслюю, що ми дотримуємося гнучкого курсоутворення. Але підстав для більш значних курсових коливань, ніж протягом останніх місяців, ми не бачимо", - цитуються в повідомленні слова.

Гонтарева зазначила, що НБУ перед місцевими виборами спостерігав нервозність на валютному ринку і нагадала, що 30 жовтня і 2 листопада регулятор виходив на міжбанківський ринок з аукціонами, під час яких продав 67,5 мільйона доларів.

Нагадаємо, Національний банк України двічі на минулого тижня - в понеділок і вівторок - виходив на міжбанківський валютний ринок з інтервенцією по продажу валюти за курсом 23 гривні/долар, при цьому жодної заявки на купівлю валюти не було.

За словами голови НБУ, минулого тижня на валютному ринку спостерігалася деяка волатильність, пов'язана з проведенням в Україні місцевих виборів.

Коливання курсу гривні на минулому тижні проходили в діапазоні 21-23 гривні/долар, в якому ринок знаходиться протягом останніх декількох місяців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.