Крим може залишитися без світла

Новини України / новини
1 405
0
Крим може залишитися без світла

Тимчасове відключення пошкодженої лінії електропередачі Мелітополь-Джанкой призвело до зниження постачань електроенергії до Криму на 550 МВт. У зв'язку з цим у нічний час на півострові можливі відключення електрики.

Про це повідомив начальник відділу з питань взаємодії зі ЗМІ підприємства "Укренерго" Зиновій Буцьо, передають Крим.Реалії.

"Зараз працює лінія Каховка-Джанкой і лінія Каховка-Титан, а лінія Мелітополь-Джанкой виключена на певний період для робіт і операцій МВС. Вони там знімають певні предмети і попросили вимкнути її", - розповів він.

Буцьо зазначив, що зниження обсягу поставок електроенергії до Криму може призвести до відключень електрики на півострові.

"Це може статися, якщо кримчани не зможуть компенсувати своїми власними потужностями, поки що йде незначне зменшення. В нічний час там можливо буде проблема. Катастрофи в даний момент немає, вони мають понад 500 МВт, та якісь мінімальні потреби будуть забезпечені, але в пікові години дефіцит може виникнути", - пояснив представник "Укренерго".

Раніше в Міненерго Росії заявили, що пошкодження опор ЛЕП в Херсонській області не відбилося на енергопостачанні анексованого Криму, але пізніше в "Крименерго" повідомили про зупинку роботи ЛЕП Мелітополь-Джанкой.

Нагадаємо, за даними управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, сьогодні вночі біля Чонгара, на адміністративному кордоні з анексованим Кримом, невідомі особи підірвали дві електроопори, які подають електрику на півострів.

Обидві опори лінії Мелітополь-Джанкой пошкоджено, але не впали. Кримські активісти мають намір блокувати ремонт підірваних невідомими електроопор.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
16 662
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
8 776
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
6 156
Проколов колеса, щоб не втік: на Буковині перевіряють співробітників ТЦК через конфлікт
5 945
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
5 103
Сильні дощі та грози: на Буковині зіпсується погода
4 588
«Вода чудова. Ідіть купатися»: чернівчани ходять на міський пляж попри заборони
4 386
Росія могла вдарити по Чернівцях ракетою Х-101 із касетною бойовою частиною: що відомо
4 139
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
4 069
Обороняв Батьківщину від ворогів: на війні загинув воїн з Буковини Віталій Майстрюк
3 550