Французи не вірять у перемогу своєї збірної

топ новини / Новини України / новини
3 565
0
Французи не вірять у перемогу своєї збірної

62 відсотки опитаних французів не вірять у перемогу своєї збірної у футбольному матчі над збірною України 19 листопада.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив віце-президент Асоціації "Україна в Європі" Володимир Посельський.

"Гравці збірної Франції заявляють, що зроблять все, щоб взяти реванш, що українці їх розлютили, і що в них краща збірна. Тренер збірної Франції говорить, що це має бути надзвичайний матч і що в них є ще шанс пройти", - розповів громадський діяч.

"Але останнє вчорашнє опитування французів показує, що 62 % опитуваних не вірять у перемогу своєї збірної. Прості французи зауважують, що їх футболісти не виклалися на повну в першому матчі, що вони зазналися і думають тільки про гроші, які вони заробляють. Отож багато французів розчаровані, і всі сходяться на тому, що якщо збірна Франції пройде далі, то це буде справжнє диво", - додав колишній українець.

Нагадаємо, сьогодні ввечері відбудеться другий матч плей-офф за участю збірних Франції та України. У першому матчі в Києві наша збірна перемогла з рахунком 2:0.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
20:59
В застосунку "Дія" з'явився новий розділ: для кого він призначений
20:35
В Україні знизять ціни ще на понад сотню ліків

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм