RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

УКРАЇНА ЗДОЛАЛА ФРАНЦІЮ – 2:0

У Києві закінчився матч плей-офф відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу-2014, в якому збірна України обіграла команду Франції з рахунком 2:0.

Це був перший з двох матчів у протистоянні французів та українців.

В першому таймі нашій команді відзначитися не вдалося. Українці пресингували та не давали грати французам.

Другий тайм розпочався з атак французів. Але спочатку на 60 хвилині Зозуля в штрафному видряпав м'яч у двох захисників і пробив Льоріса. А під кінець матчу той же Зозуля заробив пенальті, який реалізував Ярмоленко - 2:0.

Матч-відповідь Франція - Україна пройде в Парижі 19 листопада.

Голи: 1:0 - Зозуля (60), 2:0 - Ярмоленко (83 пен)