У Чернівцях запрацював єдиний в регіоні басейн

топ новини
7 993
0
У Чернівцях запрацював єдиний в регіоні басейн

Запрацював єдиний у Чернівцях громадський басейн, розташований у школі №27 на вулиці Воробкевича. Він не має власної системи нагрівання води і діє лише під час опалювального сезону.

"Воду вже нагріли до потрібної температури, тож запрошуємо всіх охочих, – повідомив директор басейну Станіслав Галузінський.

Поплавати тут може кожен. Для цього лише слід принести медичну довідку від дільничного лікаря й дерматолога, якщо є – медичну книжку.

Працює басейн від 09.00, останній захід – о 18.00. Наразі відкрито лише великий басейн довжиною 25 метрів. У приміщенні є й малий для дітей, але він потребує ремонту і нині водою не заповнений.

Капремонту потребує і великий басейн. Мерія ще кілька років тому оголосила про намір створити на його базі окреме комунальне підприємство, здійснити реконструкцію та забезпечити автономною котельнею, яка нагрівала би воду впродовж усього року. Однак на реалізацію таких планів досі не знайшлося грошей. Водночас мер нещодавно повідомив, що кошти на реконструкцію басейну планують передбачити у бюджеті наступного року.

Одна година занять у басейні коштує (грн):
- для дорослих – 20,
- для студентів – 15
- для дітей – 5.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП перевели у бойову частину
9 750
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
7 244
«Місця не вистачає»: цьогоріч в гуртожитки ЧНУ поселили понад тисячу першокурсників
5 371
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
3 563
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 248
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 162
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
2 973
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
2 944
У Чернівецькому ТЦК та СП прокоментували затримання лікаря-педіатра
2 662
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 653


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.