Ківалов відкрив нове приміщення філії своєї академії у Чернівцях

топ новини / Новини Чернівців
14 537
0
Ківалов відкрив нове приміщення філії своєї академії у Чернівцях

Ківалов відкрив нове приміщення філії своєї академії у Чернівцях

Нове приміщення навчально-консультаційного центру Одеської національної юридичної академії відкрили у Чернівцях по вулиці Сковороди, 7.

П’ятиповерхова будівля може вмістити 280 студентів. Тут навчатимуться бакалаври, а в орендованому приміщенні по вулиці Барбюса залишиться юридичний коледж. В академії навчатимуть трьома мовами – українською, російською, англійською.

На відкриття філії завітав голова комітету Верховної Ради з питань правосуддя, президент Одеської національної юридичної академії Сергій Ківалов, губернатор, мер, керівники прокуратури, судів та міліції, ректор ЧНУ. Запросили і митців – народного артиста Павла Дворського та народного артиста Росії, буковинця Василя Герелла.

Зі вступним словом виступив Сергій КІВАЛОВ. Розмовляв російською.

- Рішенням уряду України цього року Одеська національна юридична академія перейменована в національний університет "Одеська юридична академія", - похвалився Сергій Васильович. – Наш заклад - найпрестижніший в Україні, нехай не образяться на мене керівники інших вишів. Навчальні програми у нас складені за всіма європейськими традиціями. Наш диплом визнають в усіх європейських державах. Ставши студентами нашого вишу, ви будете мати можливість проходити практику у всіх закладах України. Наприклад, у нас укладений договір із Генпрокуратурою, Вищою радою юстиції, Вищим адміністративним судом, Державною митною службою, Службою безпеки України, Міністерством внутрішніх справ. Тож усі випускники – я маю на увазі, кращі випускники, - які побажають працювати у цих установах, матимуть таку можливість.

На зведення будівлі витратили п’ять мільйонів гривень. За словами С. Ківалова, навчання в академії будуть провадити трьома мовами – українською, російською, англійською.

Як розповів директор Чернівецької філії академії Богдан СІРКО, цьогоріч набрали 86 першокурсників, а також сто студентів до юридичного коледжу.

Навчання для бакалаврів на стаціонарі в академії коштуватиме 12080 гривень на рік, у юридичному коледжі – 6040 гривень на рік. На заочній формі – вісім тисяч. (Г. Марків)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

16:43
У Чернівцях затримали чоловіка, який розповсюджував наркотики
16:37
В Україні продовжує дешевшати молоко: що буде з його вартістю далі
16:19
Сім дешевих гаджетів, які допоможуть вам економити сотні гривень на продуктах
15:58
Україна та США вперше детально обговорили угоди про копалини
15:43
СБУ назвала імена генералів РФ, які наказали вдарити Іскандером по драмтеатру у Чернігові
15:36
Швеція надасть Україні найбільший з 2022 року пакет допомоги
15:18
Під приводом роботи в інтернеті: на Буковині шахраї ошукали жінку на понад 23 тисячі гривень
15:00
Вчені назвали найнебезпечнішу кавоварку: може отруювати вас щодня

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
19 675
Депутатка Чернівців заявила, що хтось дав вказівку на знищення Калинівського ринку
5 769
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 365
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 242
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
3 954
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
3 912
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
3 884
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 506
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
3 360
У Чернівцях завтра перекриють завантажену вулицю: будуть обрізати дерева
2 420

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм