За торгівлю людьми затримали чернівчанку

топ новини
4 009
0
У Чернівцях у результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано 31-річну місцеву жительку, без постійного місця роботи. Попередньо встановлено, що вона впродовж останніх чотирьох років вивезла до Турецької Республіки жительку села Тернопільської області, жительку міста Чернівців та жительку міста Заставна, усі без постійного місця роботи, де продала їх сутенерам для сексуальної експлуатації. Крім того, з тією ж метою, вона намагалася вивезти до вказаної держави ще двох жительок міста Чернівців. Усіх потерпілих повернено на батьківщину. Про це повідомляє департамент зв’язків з громадськістю МВС.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.