"Мерседес" заблокував в’їзд швидкої на вулицю О.Кобилянської

топ новини
3 605
0
"Мерседес" заблокував в’їзд швидкої на вулицю О.Кобилянської

У суботу, 23 травня, приблизно о 14.00, водій автомобіля "Мерседес" поставив машину на проїзді на вулицю. О. Кобилянської біля гастроному "Берізка". В цей час надійшов виклик до швидкої, що в районі вулиць О. Кобилянської-Челюскінців втратив свідомість підліток. Через "Мерседес" швидка не могла проїхати до потерпілого. Бригаді медиків довелося нести хлопця на руках метрів 300 до машини. Намагання людей знайти водія "Мерседеса" не увінчалися успіхом.

Пізніше, коли більша частина людей розійшлися, водій "Мерседеса" з малолітньою дитиною тихенько вийшов з гастроному "Берізка", де весь цей час грався на автоматах (?!!), сів за кермо і поїхав. Лише після цього приїхав екіпаж ДАІ. Свідки передали даішникам номер автомобіля та дали пояснення з приводу ситуації, що трапилася. Наразі невідомо, чи залишився живим хлопець, якого медики несли до швидкої.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим