Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Кандидати в депутати Чернівецької міської ради в мажоритарних округах:

Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №1
1. Аксамітовська Лариса Олександрівна, 1963 р.н., висунута партією "Громадянська позиція", бухгалтер ЧМГО "Батьки для дітей".
2. Битюков Денис Олексійович, 1978 р.н., член партії "Трудова Україна", менеджер ТОВ "ЕРІДОН".
3. Головко Станіслав Петрович, 1946 р.н., висунутий Партією регіонів, викладач ліцею №1.
4. Горда Віктор Євгенович, 1975 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", начальник відділу Чернівецької філії "Нафтагазмережі".
5. Клепіковський Андрій Валерійович, 1975 р.н., член партії "Третя Сила", асистент БДМУ.
6. Климчук Анатолій Гнатович, 1956 р.н., позапартійний, висунутий партійною організацією Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), заступник директора ПП "Карвацький-БУД".
7. Мигалюк В’ячеслав Васильович, 1945 р.н., член політичної партії "Наша Україна", директор МПП "Чорнобривці".
8. Мотовилін Євген Ігорович, 1986 р.н., член партії "Сильна Україна", безробітний.
9. Павліка Світлана Анатоліївна, 1981 р.н., висунута партією "Єдиний центр", тимчасово не працює.
10. Парфирюк Андрій Іванович, 1969 р.н., член ВО "Батьківщина", директор приватного підприємства "Санітарія".
11. Сергєєв Геннадій Анатолійович, 1967 р.н., висунутий партією "Єдність", директор ТОВ МТРК "Чернівці".
12. Сіцінський Олег Семенович, 1957 р.н., висунутий партією "За Україну!", директор Чернівецького відділення ДП Інтергал-Буд, ТОВ "Фірма Інтергал".
13. Солтисік Іван Богданович, 1964 р.н., член Народної партії, директор Чернівецької гімназії №4.
14. Філіпець Віктор Іванович, 1949 р.н, висунутий ПО "Рідна Вітчизна", пенсіонер.
15. Фортуна Яна Георгіївна, 1973 р.н., висунута Соціалістичною партією України, безробітна.
16. Цибеногін Максим Володимирович, 1984 р.н., висунутий Республіканською партією України, приватний підприємець.
17. Юрійчук Остап Миколайович, 1949 р.н., висунутий Українською Народною партією, пенсіонер.


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №2
1. Бєлашов Павло Анатолійович, 1975 р.н., член партії Українська платформа, директор КП "Кінотеатр ім.Миколайчука".
2. Борець Микола Ярославович, 1957 р.н., висунутий Республіканською партією України, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
3. Дутчак Василь Степанович, 1960 р.н., член Партії регіонів, начальник Державної екологічної інспекції в Чернівецькій області.
4. Кавуля Андрій Васильович, 1975 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", заступник директора ТОВ "Ринок "Центральний".
5. Казимирчук Олександр Михайлович, 1958 р.н., висунутий партією "Наша Україна", лікар, приватний підприємець.
6. Климчук Валерія Анатоліївна, 1984 р.н., висунута Соціал-демократичною партією України (об’єднаною), методист НКЦ Національного університету "Львівська політехніка".
7. Колодій Віталій Леонідович, 1976 р.н., висунутий партією Зелених України, студент.
8. Левченко Марта Петрівна, 1984 р.н., член партії "Громадянська позиція", приватний підприємець.
9. Маріуца Сергій Юхимович, 1956 р.н., висунутий ПО "Рідна Вітчизна", приватний підприємець.
10. Олар Віталій Васильович, 1973 р.н., член партії "Сильна Україна", директор юридичної фірми ТОВ "ОлВВіт".
11. Проц Віктор Йосипович, 1957 р.н., висунутий Народною партією, головний лікар комунальної медичної установи "Міська поліклініка №2".
12. Стрельчук Наталія Василівна, 1960 р.н., член партії "Третя сила", доцент ЧНУ.
13. Фірсанова Валерія Герасимівна, 1928 р.н., член партії "ВО "Батьківщина", пенсіонерка.
14. Яворський Віктор Венедиктович, 1957 р.н., член Української Народної Партії, головний спеціаліст Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА.
15. Яковчук Сергій Валерійович, 1984 р.н., член партії "Єдність", директор ПВКП "Пантеон".



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №3
1. Брандес Надія Степанівна, 1958 р.н., висунута Народною демократичною партією, заступник директора з НВР гімназії №7.
2. Гайдуков В’ячеслав Анатолійович, 1941 р.н., член партії "Наша Україна", доцент Буковинського державного медичного університету.
3. Гісса Костянтин Олегович, 1966 р.н., член політичної партії "Громадянська Позиція", директор ТОВ "МіП".
4. Дутчак Олександр Михайлович, 1983 р.н., член "Партії пенсіонерів України", начальник виробництва ТОВ "Вікна Строй".
5. Колесник Діана Степанівна, 1950 р.н., член партії "Справедливість", директор спортивно-оздоровчої установи "Буковина".
6. Копченков Ігор Леонідович, 1953 р.н., висунутий партією "Єдність", генеральний директор СП "Мітаче".
7. Кордобан Володимир Іванович, 1976 р.н, член ПП "Народна самооборона", приватний підприємець.
8. Кушнірик Ярослав Денисович, 1964 р.н, член Партії регіонів, заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради.
9. Лазарєв Сергій Юрійович, 1977 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", юристконсульт державного управління з охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області.
10. Мельник Віталій Дмитрович, 1952 р.н., член Компартії України, помічник-консультант народного депутата України.
11. Мигалюк Радомир Вячеславович, 1985 р.н., член партії Єдиний Центр, головний спеціаліст управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадкістю Чернівецької ОДА.
12. Моклович Назар Михайлович, 1971 р.н., висунутий партією "Народна самооборона", приватний підприємець.
13. Поздняков Вадим Сергійович, 1975 р.н., висунутий Народною партією України, директор Чернівецького відділення ПАТ БТА-Банк.
14. Половинський Василь Михайлович, 1962 р.н., член партії "Сильна Україна", 1-й заступник КП "Чернівціводоканал".
15. Потоцький Ілля Владиславович, 1984 р.н., член партії "За Україну!", начальник відділу ПАТ КБ "Приватбанк".
16. Пулинець Володимир Олександрович, 1959 р.н., член СДПУ(О), начальник управління соціально-економічного розвитку, заступник директора департаменту економіки Чернівецької міської ради.
17. Рудько Світлана Григорівна, 1958 р.н., член партії "ВО "Батьківщина", директор гімназії №7.
18. Саєнко Тетяна Василівна, 1950р.н., член Соціалістичної партії України, старший інспектор в Чернівецькій міській раді.
19. Стефанюк Олександр Леонідович, 1980 р.н., висунутий громадською партією "Пора", заступник директора приватного підприємства "Нью Віст".
20. Українець Богдан Тарасович, 1977 р.н., висунутий Республіканською партією України, приватний підприємець.
21. Харіна Дмитро Михайлович, 1946 р.н., член партії "Третя сила", ТРК "Чернівці".



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №4
1. Білик Ростислав Романович, 1978 р.н., член Партії регіонів, доцент кафедри економічної теорії та менеджменту Чернівецького національного університету ім..Ю.Федьковича.
2. Волошин Зіновій Васильович, 1949 р.н., член НП, голова фізкультурно-спортивного товариства "Україна",.
3. Гетьманцев Олександр Валентинович, 1965 р.н., член партії "Трудова Україна", завідувач кафедрою правосуддя Чернівецького національного університету ім..Ю.Федьковича.
4. Гольтяєв Сергій Борисович, 1986 р.н., член "Партії пенсіонерів України", виконавчий директор ТОВ "Вікна Строй".
5. Горбатюк Ілля Іванович, 1966 р.н., член Соціалістичної партії України, приватний підприємець.
6. Горюк Петро Ілліч, 1984 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", тренер-викладач ОДЮСШ "Україна".
7. Єреміца Роман Дмитрович, 1988 р.н., громадянин України, бухгалтер пожежного спостереження Чернівці.
8. Заячук Мирослав Дмитрович, 1975 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", доцент Чернівецького національного університету.
9. Климчук Кирило Анатолійович, 1987 р.н., позапартійний, висунутий Соціал-демократичною партією України(об’єденаною), приватний підприємець.
10. Колосова Ірина Олександрівна, 1980 р.н., член партії "ВО "Батьківщина", приватний підприємець.
11. Кушнір Микола Ярославович, 1956 р.н., член Української Народної Партії, доцент фізичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.
12. Морар Микола Георгійович, 1953 р.н., член політичної партії "Наша Україна", директор ТОВ "Ліга-прім".
13. Рибак Іван Петрович, 1978 р.н., висунутий громадською партією "Пора", начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області,.
14. Сімак Валерій Євгенович, 1967 р.н., член політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець.
15. Скобун Сергій Сергійович, 1973 р.н., висунутий партією "Народна самооборона", директор ЧФ "Скобун", ТОВ "КСК-інтертрейд".
16. Струк Юлія Іванівна, 1985 р.н., висунута Республіканською партією України,заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Дукат".
17. Церах Олексій Юрійович, 1984 р.н., член партії Українська платформа, приватний підприємець.
18. Чередарик Людмила Флорівна, 1953 р.н., член партії "За права людини", шеф-редактор газети "Версії".
19. Чернега Ірина Петрівна, 1989 р.н., висунута партією "Єдиний Центр", студентка Чернівецького національного університету ім.Федьковича.



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №5
1. Березовський Дмитро Дмитрович, 1983 р.н., висунутий партією "Єдність", директор ДПК "Стрімко".
2. Благірєв Валерій Сергійович, 1977 р.н., член партії Українська платформа, директор ПП "Консультант-Центр".
3. Боярчук Наталія Павлівна, 1959 р.н., висунута Українською Народною партією, кореспондент газети "Час", м.Чернівці.
4. Буряк Олеся Миколаївна, 1978 р.н., громадянка України, вища освіта, член політичної партії "Наша Україна", інженер аналітичного відділу ТОВ "Бізнес-центр "Буковина".
5. Васькова Валентина Василівна, 1942 р.н., позапартійна, висунута Комуністичною партією України, заступник голови Чернівецької міської ради ветеранів.
6. Гаврилюк Василь Іванович, 1955 р.н., висунутий партією "Громадянська солідарність", директор ВАТ "Рембуд".
7. Ілащук Володимир Михайлович, 1944 р.н., позапартійний, висунутий Народною партією, голова Чернівецької міської громадської організації "Фонд Чернівці".
8. Іринчин Андрій Васильович, 1965 р.н., член партії "За права людини", лікар Міської дитячої клінічної лікарні.
9. Кобєлєв Микола Аркадійович, 1932 р.н., висунутий партією "Народний Рух України за єдність", пенсіонер.
10. Колесников Олексій Володимирович, 1984 р.н., член Народно-демократичної партії України, аспірант кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету ім..Ю.Федьковича,.
11. Канюченко Діна Володимирівна, 1961 р.н., член партії "Реформи і порядок", директор Міського комунального підприємства "Нептун".
12. Корнійчук Олександр Володимирович, 1977 р.н., член партії "Сильна Україна", лікар-хірург-проктолог Чернівецької обласної клінічної лікарні.
13. Легусова Уляна Іванівна, 1968 р.н., позапартійна, висунута Республіканською партією України, директор Чрнівецької ЗОШ №2і.
14. Морар Дмитро Миколайович, 1981 р.н., член партії "Третя сила", заступник директора ТОВ "Ліга-Прім".
15. Одинський Валерій Ігорович, 1968 р.н., висунутий партію "Громадянська позиція", приватний підприємець.
16. Проданчук Любов Іванівна, 1962 р.н., позапартійна, висунута партією "Справедливість", лікар міської поліклініки №2.
17. Романюк Ілля Прокопович, 1939 р.н., член Партії регіонів, приватний підприємець.
18. Руснак Орися Миколаївна, 1958 р.н., член Політичної партії "Фронт Змін", завідувач шкільного відділення міської дитячої поліклініки.
19. Савка Наталія Володимирівна, 1974 р.н., член партії "ВО "Батьківщина", заступник директора колективного підприємства виробничо-комерційної фірми "Нова".
20. Хавич Олег Михайлович, 1968 р.н., висунитий партією "За Україну!", голова ЧМО "Інститут розвитку м.Чернівці".


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №6

1. Андронік Олександр Васильович, 1968 р.н., член ПП "Народна самооборона", приватний підприємець.
2. Баскевич Ігор Володимирович, 1984 р.н., громадянин України, вища освіта, член партії "ВО "Батьківщина", директор ТОВ "Аскор-Буд".
3. Божик Валерій Іванович, 1971 р.н., позапартійний, висунутий партією "Громадянська позиція", адвокат.
4. Грицюк Ернест Оттович, 1959 р.н., висунутий Народною партією, позапартійний, декан обліково-економічного факультету Чернівецького торгівельно-економічного інституту КНТЕУ.
5. Дєдова Людмила Павлівна, 1957 р.н., позапартійна, висунута Українською Народною партією, адвокат.
6. Довганич Олександр Вікторович, 1982 р.н., позапартійний, висунутий Партією регіонів, начальник управління у справах сім’ї, молоді та сорту Чернівецької ОДА.
7. Задорожняк Олександр Васильович, 1971 р.н.,, безпартійний, висунутий Українською партією, підполковник міліції УМВС України в Чернівецькій області.
8. Зайцев Анатолій Олексійович, 1931 р.н., позапартійний, висунутий партією "Народний Рух України за єдність", пенсіонер.
9. Здоровецький Володимир Феліксович, 1969 р.н., член політичної партії "Наша Україна", директор СП "Ринок Буковинський".
10. Кален Віктор Євгенович, 1963 р.н., член партії "Сильна Україна", вчитель історії Чернівецької ЗОШ №42.
11. Кривчанський Іван Миколайович, 1952 р.н., член партії "Союз Лівих Сил", лікар Чернівецької обласної онколікарні.
12. Круглецька Аліна Дионісівна, 1955 р.н., член Соціалістичної партії України, начальник управління праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради.
13. Ломов Василь Якович, 1930 р.н., член Комуністичної партії України, пенсіонер,.
14. Лукін Віталій Пилипович, 1972 р.н., член партії "Третя Сила", голова правління ВПО УТОС.
15. Помейчук Марія Іванівна, 1949 р.н., позапартійна, висунута партією "Народна самооборона", начальник 18 відділення зв’язку Чернівецької дирекції УДППЗ Укрпошта.
16. Починюк Мирослав Йосипович, 1962 р.н., член партії "Єдиний центр", директор ліцею №4.
17. Сарафінчан Валерій Лазарович, 1960 р.н., висунутий Соціал-демократичною партією України(об’єденаною), приватний підприємець.
18. Царюченко Ігор Володимирович, 1974 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", заступник начальника Чернівецького РЕМ Відкритого акціонерного товариства ЕК "Чернівціобленерго".
19. Чорней Степан Васильович, 1959 р.н., член партії "Реформи і порядок", головний інженер Дочірного підприємства "Регіон-маркет".
20. Шацьких Микола Вікторович, 1978 р.н., позапартійний, висунутий громадянською партією "Пора", директор приватного підприємства "Укрінтертрейд".
Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №7
1. Аврам Юрій Михайлович, 1974 р.н., член партії "Трудова Україна", приватний підприємець.
2. Антонов Олег Олександрович, 1984 р.н., висунутий партією "Третя сила", товарознавець ТОВ "Ліга- Прім".
3. Заворотнюк Георгій Миколайович, 1954 р.н., висунутий Соціал-демократичний партією України(об’єднаною), головний спеціаліст виборчого відділу ВАТ "Чернівціоблагробуд".
4. Іванюк Марія Василівна, 1950 р.н., висунута Республіканською партією України, член ВО "Батьківщина", директор ТОВ "Універсам Жовтневий в м. Чернівці".
5. Колбаско Володимир Федорович, 1973 р.н., член політичної партій "Фронт Змін", приватний підприємець.
6. Крохмаль Віктор Дмитрович, 1958 р.н.,, член ВО "Свобода", в.о. генерального директора ТОВ "Мікромегас-БУковина".
7. Кузнєцов Олександр Валерійович, 1978 р.н., , член політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець.
8. Максименко Світлана Миколаївна, 1962 р.н, позапартійна, висунута Республіканською партією України, науковий співробітник Чернівецького обласного центру культурної спадщини.
9. Максимюк Надія Михайлівна, 1978 р.н.. висунута партією "Наша Україна", директор ТОВ "Наше Пиво".
10. Мартинюк Ніна Василівна, 1967 р.н., висунута партією "Громадянська позиція", приватний підприємець.
11. Савчук Назарій Іванович, 1947 р.н., член Соціалістичної партії України, голова правління ВАТ ЧДБК.
12. Терешков В’ячеслав Іванович, 1982 р.н., член Народного Руху України, менеджер ПП "Інтергарант"і.
13. Тимощук Надія Петрівна, 1957 р.н., член Української народної партії, доцент факультету іноземних мов Чернівецького національного університету.
14. Філіпчук Марія Дмитрівна, 1956 р.н., висунута партією "Єдиний Центр", управляюча ОСББ в м. Чернівці.
15. Шутак Петро Дмитрович, 1964 р.н., висунутий Партією регіонів, заступник директора ЧОДАТ "Райффайзен Банк Аваль".





Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №8

1. Андрущак Мірча Степанович, 1937 р.н., член Української Народної Партії, пенсіонер.
2. Бостан Світлана Іванівна, 1977 р.н., висунута партією "Сильна Україна", заступник директора Чернівецького обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
3. Бугай Юрій Петрович, 1980 р.н., член партії "Трудова Україна", приватний підприємець.
4. Бурштейн Валерій Михайлович, 1959 р.н., член Політичної партії "Фронт Змін", генеральний директор ТОВ "Дефіс".
5. Годованець Олексій Сергійович, 1982 р.н., член партії "За права людини", асистент кафедри Буковинського державного медичного університету.
6. Гринчук Степан Григорович, 1966 р.н., член партії "Союз Лівих Сил", член МПП "Рейтинг".
7. Данилишина Сільва Василівна, 1947 р.н., член ВО "Свобода", пенсіонер.
8. Задорожняк Сергій Григорович, 1967 р.н., висунутий партією "Наша Україна", директор Чернівецької обласної школи вищої спортивної майстерності,.
9. Іордатій Андрій Іванович, 1976 р.н.,, член партії Народна влада, виконавчий директор ПП фірми "Трансбуд-С".
10. Іщенко Алла Володимирівна, 1963 р.н., член партії "Громадянська позиція", приватний нотаріус Чернівецького міського нотаріального округу.
11. Козлова Наталія Володимирівна, 1963 р.н., член ВО "Батьківщина", приватний нотаріус Чернівецького міського нотаріального округу.
12. Кушнір Сергій Вікторович, 1978 р.н., позапартійний, висунутий Народною партією, лікар-анестозіолог обласної комунальної установи "Чернівецька обласна клінічна лікарня".
13. Мацьоцький Олександр Ігорович, 1969 р.н., висунутий партією пенсіонерів України, адвокат.
14. Мойсов Вадим Васильович, 1989 р.н., висунутий Народно-демократичною партією, приватний підприємець.
15. Слобожанінов Андрій Анатолійович, 1968 р.н., висунутий громадянською партією "Пора", старший викладач Чернівецького державного університету.
16. Урсулян Ігор Павлович, 1974 р.н., член Партії Регіонів, помічник голови Одеського товариства сприяння України.
17. Цікул Ірина Василівна, 1983 р.н., член партії "Третя сила", асистент Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.
18. Чайка Олена Іллівна, 1957 р.н., висунута Компартією України, керівник прес-служби Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.
19. Широкова Світлана Борисівна, 1945 р.н., член партії Єдиний Центр, пенсіонер
20. Шпилька Вадим Петрович, 1974 р.н., висунутий Республіканською партією України, приватний підприємець.



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №9

1. Баланюк Дмитро Васильович, 1963 р.н.. висунутий партією "Реформи і порядок", заступник голови Шевченківської районної в м. Чернівці ради.
2. Вітковська Ніна Пилипівна, 1958 р.н, член Народної партії, заступник начальника управління освіти Чернівецької міської ради.
3. Герчук Валентина Іванівна, 1967 р.н, член партії Єдиний центр, заступник директора Буковинського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів.
4. Греметчук Василь Петрович, 1969 р.н., висунутий Республіканської партією України, приватний підприємець.
5. Жалба Дмитро Олександрович, 1988 р.н, член партії "Третя сила", фахівець ЗАТ "Оболонь".
6. Кучурян Олег Георгійович, 1962 р.н., член ВО "Батьківщина", директор Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту.
7. Луник Дмитро Дмитрович, 1958 р.н., член Української соціал-демократичної партії, лікар-ординатор міської лікарні №3.
8. Маслянчук Ігор Володимирович, 1978 р.н., висунутий громадянською партією "Пора", директор приватного підприємства "Аксістрейд".
9. Мельничук Валентин Вікторович, 1981 р.н.. висунутий Партією регіонів, директор ТА ВТ "Трембіта".
10. Мороз Василь Гаврилович, 1939 р.н, висунутий партією "Єдність", генеральний директор ТзОВ БФ "Чернівціжитлобуд".
11. Назаренко Анатолій Олександрович, 1948 р.н., висунутий партією "Народний Рух України за єдність", пенсіонер.
12. Петрушко Йосип Ілліч, 1949 р.н., висунутий Соціалістичною партією України, пенсіонер.
13. Том’юк Богдан Павлович, 1943 р.н., член Української народної партії, доцент біологічного факультету Чернівецького національного університету.
14. Урсуляк Віталій Миколайович, 1982 р.н., член політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець.
15. Федоруца Андрій Євгенійович, 1983 р.н, член політичної партії "Громадянська позиція", фінансовий директор ТОВ "Велес компані".
16. Хапіцький Антон Іванович, 1971 р.н., висунутий Народно-демократичною партією, тимчасово не працює.
17. Чинуш Валерій Миколайович, 1962 р.н., член політичної партії "Наша Україна", депутат Чернівецької міської ради IV-V скликання.
18. Шламп Олександр Миколайович, 1981 р.н., член партії Українська платформа, приватний підприємець.
19. Юрійчук Юрій Андрійович, 1974 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", доцент Чернівецького національно університету.





Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №10
1. Бечка Ірина Андріївна, 1988 р.н., висунута партією "Єдиний Центр", студентка Чернівецького національного університету ім..Ю.Федьковича.
2. Бродовський Сергій Петрович, 1975 р.н., член партії "Народна влада", доцент кафедри хірургії Буковинського державного медичного університету.
3. Вавринчук Олександр Петрович, 1963 р.н., член партії "Третя сила", приватний підприємець.
4. Голубничий Андрій Володимирович, 1984 р.н., висунутий партією "Єдність", приватний підприємець.
5. Золотухін Станіслав Миколайович, 1976 р.н., член Партії Регіонів, президент Чернівецької обласної федерації карате-до Сін-Сьобу.
6. Іванущак Дмитро Олексійович, 1955 р.н., член партії "За Україну!", завідуючий хірургічним відділенням Чернівецької міської дитячої поліклініки.
7. Колодій Володимир Володимирович, 1970 р.н., член партії "Сильна Україна", директор агентства нерухомості "Ваш дім".
8. Королюк Олександр Миколайович, 1977 р.н., член Чернівецької обласної організації "Партія пенсіонерів України", директор філії Чернівецької обласної кредитної спілки "Спілка пенсіонерів України".
9. Кривич Мар’яна Олександрівна, 1977 р.н., член партії ВО "Свобода", приватний підприємець.
10. Куріцин Альберт Вікторович, 1953 р.н., висунутий Народною партією, головний лікар комунальної медичної установи "Клінічний пологовий будинок №2",.
11. Курявенко Володимир Георгійович, 1952 р.н., член Української Народної партії, лікар хірург Обласної клінічної лікарні.
12. Мойсюк Оксана Миколаївна, 1973 р.н., висунута Республіканської партією України, приватний підприємець.
13. Олексюк Віталій Михайлович, 1984 р.н., член Компартії України, завідуючий відділом організаційної роботи Чернівецького обкому Компартії України.
14. Симака Олег Миколайович, 1976 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", перший заступник директора Комунального підприємства "Містобуд".
15. Скрипський Микола Ігорович, 1988 р.н., член Соціалістичної партії України, фахівець ЧНУ ФКН.
16. Унгурян Тарас Ярославович, 1982 р.н., член партії "Громадянська позиція", директор ПП РК "ТендІ".
17. Федорюк Василь Олександрович, 1948 р.н., член партії "Наша Україна", генеральний директор ТОВ "Гермес".
18. Червінський Віталій Васильович, 1977 р.н., член ВО "Батьківщина", директор ТОВ "ВЕМА" в м.Чернівці".
19. Шумко Михайло Іванович, 1968 р.н., член партії Народний Рух України, лікар Чернівецької станції швидкої допомоги.
20. Щорчук Вадим Тодорович, 1986 р.н., висунутий громадянською партією "Пора", начальник відділу Держекоінспекції в Чернівецькій області.
21. Якубовський Сергій Сергійович, 1983 р.н., висунутий Народно-демократичною партією, голова правління Кредитної спілки "Фінансові традиції".


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №11
1. Брешук Валентин Васильович, 1979 р.н., висунутий Соціалістичною партією України, головний інженер КВКП "Буковина".
2. Вакуров Сергій Вікторович, 1979 р.н., висунутий Народно-демократичною партією, приватний підприємець.
3. Голубничий Дмитро Володимирович, 1980 р.н., висунутий партією "Єдність", бухгалтер ЧМГО "ЦІТ "Розвиток".
4. Дєдов Володимир Іванович, 1986 р.н., висунутий Українською Народною партією, приватний підприємець.
5. Думітращук Людмила Іванівна, 1953 р.н., висунута громадянською партією "Пора", голова правління ЖБК36,60 ОСББ "Будівельник".
6. Занкович Микола Іванович, 1962 р.н., висунутий партією "Наша Україна", настоятель церкви Св. Володимира.
7. Костюк Валентина Іванівна, 1958 р.н., член політиної партії "Сильна Україна",заступник головного лікаря КМУ "Міська дитяча поліклініка".
8. Кузін Андрій Анатолійович, 1977 р.н.. член Політичної Партії "Фронт Змін", заступник головного лікаря клініки лазерної мікрохірургії ока "AS".
9. Москаль Андрій Ілліч, 1983 р.н., висунутий партією "Народний Рух України за єдність", фахівець відділу Товариства "Метро кеш енд керрі Україна.
10. Нагірняк Ігор Васильович, 1963 р.н, член Народної партії, голова правління ВАТ ЧСМНУ "М’ясомолмонтаж".
11. Ніколаєва Яна Іванівна, 1981 р.н., висунута партією "Громадянська позиція", директор навчального центру нігтьової естетики.
12. Попович Олександр Олександрович, 1984 р.н., член Прогресивної соціалістичної партії України, мерчендайзер ТОВ "Сандора".
13. Ротар Наталія Юріївна, 1970 р.н., висунута партією "Третя сила", професор кафедри політології ЧНУ.
14. Скиба Юрій Ітолійович, 1963 р.н., висунутий Партією регіонів, директор ТОВ "СЕФ".
15. Солодовніков Володимир Олександрович, 1955 р.н., висунутий партією Зелених України, директор комплексної дитячої юнацької школи при обласному управлінні освіти.
16. Струк Сергій Іванович, 1974 р.н., висунутий Республіканською партією України, генеральний директор ТОВ "Сіті-Лайн".
17. Хочь Ілля Хаймович, 1951 р.н., член партії "Єдиний Центр", директор МКВКП "Калібр" в м. Чернівці.
18. Чесанов Анатолій Анатолійович, 1965 р.н., член ВО "Батьківщина", директор Чернівецького обласного благодійного фонду "Відродження міста Чернівці",.




Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №12
1. Білик Анатолій Вікторович, 1986 р.н., висунутий Республіканською партією України, тимчасово безробітний.
2. Будза Кирило Дмитрович, 1951 р.н., член партії "Комуністична партія України", фельдшер Чернівецької станції швидкої медичної допомоги.
3. Воробйова Світлана Олексіївна, 1961 р.н., член партії "Сильна Україна", вчитель ЗОШ №27.
4. Гаєвська Марина Юріївна, 1961 р.н., член партії "Фронт Змін", асистент Буковинського медичного університету.
5. Гунько Микола Іванович, 1979 р.н., висунутий Українською Народною партією, начальник відділу агентства нерухомості "Наш Ковчег".
6. Діаконашвілі Віталій Юзович, 1973 р.н., член партії "Громадянська позиція", приватний підприємець.
7. Карбашевський Валерій Танасійович, 1967 р.н., член партії "Батьківщина", директор ПП "Мазаль".
8. Коломієць Олексій Миколайович, 1956 р.н., член партії "Наша Україна", директор магазину ПАККО.
9. Савка Володимир Миколайович, 1977 р.н., член партії "Єдиний Центр", головний спеціаліст головного управління економіки Чернівецької ОДА.
10. Солонар Данія Степанівна, 1950 р.н., член "Партія регіонів", завідуюча виробництвом громадського харчування Чернівецького УПППМ УМВС України в Чернівецькій області.
11. Філіпець Олександр Іванович, 1956 р.н., партії "Народна Партія", начальник господарського управління Чернівецької міської ради.



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №13
1. Бакіновський Олександр Вікторович, 1977 р.н., член партії "Трудова Україна", приватний підприємець.
2. Боднарук Ігор Сергійович, 1981 р.н., член партії "Єдиний Центр", заст. директора Чернівецької дирекції ПАТ “ВТБ Банк”.
3. Гливка Дмитро Богданович, 1971 р.н.,, член партії "Сильна Україна", приватний підприємець.
4. Дрінь Роман Ярославович, 1969 р.н., член партії "Фронт Змін", приватний підприємець.
5. Желєзний Манолій Васильович, 1948 р.н., член партії "Союз лівих сил", заступник голови обласної організації "СЛС".
6. Зав’ялов Володимир Євгенович, 1964 р.н., висунутий партією "Третя сила", директор громадської спілки "Буковинська партнерська агенція".
7. Золотовський Григорій Григорович, 1945 р.н., член партії "Комуністична партія України", викладач чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту.
8. Колосовський Олег Францович, 1964 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", тимчасово не працює,.
9. Лисак Никодим Матвійович, 1950 р.н., член партії "Партія пенсіонерів України", президент МПКП "Обласна федерація східних єдиноборств У-ШУ і народної медецини".
10. Олійник Георгій Северінович, 1966 р.н., член партії "Народна Партія", заступник начальника управління освіти Чернівецької міської ради.
11. Палагнюк Сергій Іванович, 1980 р.н., член партії "Українська Народна Партія", приватний підприємець.
12. Прус Віктор Миколайович, 1964 р.н., член партії "Партія регіонів", генеральний директор ТОВ "Галтел-Фрт".
13. Топало Валерій Дмитрович, 1957 р.н., член партії "Батьківщина", директор Чернівецького міського комунального підприємства "Газкомплектприлад",.
14. Шутак Георгій Дмитрович, 1959 р.н., висунутий Народно-демократичною партією, тимчасово не працює.


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №14
1. Баюра Іван Дмитрович, 1978 р.н., висунутий громадянською партією "Пора", приватний підприємець.
2. Гараздюк Іван Васильович, 1952 р.н., член партії "Трудова Україна", доцент кафедри Буковинського державного медичного університету.
3. Гливка Роман Миколайович, 1950 р.н., член політичної партії "Наша Україна", директор МПП "Континенталь";
4. Годованюк Василь Миколайович, 1953 р.н., член Української Народної Партії, голова правління, головний конструктор ВАТ " ЦК Б Ритм".
5. Довганич Віктор Михайлович, 1962 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", директор ЧОГО "За справедливість".
6. Зегрюк Микола Еммануілович, 1957 р.н., член Народної Партії, директор Чернівецького ліцею №3.
7. Кардащук Ігор Миколайович, 1956р.н., член політичної партії "Фронт Змін", генеральний директор ТОВ " БУК ЛТД";
8. Кедь Володимир Євгенович, 1973 р.н, член ВО "Батьківщина", юрист ТОВ "Універсам Жовтневий";
9. Козлов Павло Михайлович, 1957 р.н., член партії "Народна влада", начальник водопровідних станцій м.Чернівці КП "Чернівціводоканал";
10. Мимка Анатолій Володимирович, 1970 р.н., член політичної партії "Сильна Україна", головний лікар КМУ Амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
11. Николайчук Мирослав Іванович, 1966 р.н., висунутий партією "Єдність", директор ТОВ "Лангейт".
12. Оленчук Віктор Васильович, 1963 р.н., висунутий Республіканською партією України, заступник директора ДП "Укрдержбудекспертиза".
13. Прокоп‘єв Руслан Миколайович, 1983 р.н., висунутий партією "Третя сила", заступник директора ТОВ " Вест Буковина".
14. Фортуна Георгій Георгійович, 1961р.н., член Соціалістичної партії України, приватний підприємець;
15. Фурдига Володимир Михайлович, 1966 р.н., висунутий Партією регіонів, заступник начальника управління організаційної роботи і контролю Національної академії управління при Президенті України;
16. Шевчук Віктор Іванович, 1964 р.н., член ПП "Народна самооборона", приватний підприємець;
17. Шотропа Ілля Миколайович, 1962 р.н., висунутий партією "Єдиний Центр", тимчасово не працює.



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №15
1. Аврам Михайло Михайлович, 1982 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", головний спеціаліст державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області.
2. Гриндей Валентина Василівна, 1952 р.н., член Компартії України, вчитель історії ЗОШ №33 м. Чернівці.
3. Долгий Євген Іванович, 1952 р.н., член Партії регіонів, начальник КЖРЕП №5.
4. Ігнатьєв Олексій Павлович, 1948 р.н., член партії "Єдиний Центр", пенсіонер.
5. Каглянчук Василь Іванович, 1958 р.н., , член ВО "Батьківщина", генеральний директор ВАТ "Чернівецька пересувна механізована колона №76".
6. Королюк Василь Іванович, 1947 р.н., член партії Зелених України, голова Чернівецької обласної організації Українського товариства охорони природи.
7. Косуба Юрій Євгенович, 1971 р.н., висунутий партією "Єдність", директор ЧФ ТОВ СП "Інфоком".
8. Макух Василь Іванович, 1966 р.н., член політичної партії "Громадянська позиція", директор ТОВ "Мавіком".
9. Мицьо Петро Антонович, 1959 р.н., член Народної Партії,директор ЗОШ № 33.
10. Нечипоренко Роман Борисович, 1979 р.н.,член політичної партії "Наша Україна", не працює.
11. Пивоваров Андрій Сергійович, 1983 р.н., член ВО "Свобода", викладач ЧНУ, ф-тет історії, політології, та міжнародних відносин.
12. Раєцький Віктор Юрійович, 1984 р.н., висунутий Соціалістичною партією України, заступник начальника УЖГ Шевченківської районної ради м .Чернівці.
13. Роскрут Наталія Володимирівна, 1990 р.н., висунута партією "Народна самооборона", студентка ЧНУ.
14. Савчук Лариса Володимирівна, 1971 р.н., член політичної партії "Сильна Україна", директор тур агенції ПП А.В.Савчук "Маленька подорож"
15. Ткачук Сергій Володимирович, 1971 р.н., висунутий Республіканською партією України, приватний підприємець.
16. Шкляр Юрій Володимирович, 1979 р.н., член "Партії пенсіонерів України", приватний підприємець.



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №16
1. Балацко Юрій Іванович, 1984 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", приватний підприємець.
2. Богачов Юрій Валерійович, 1968 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", директор ПП "Центр світлиця".
3. Воронка Микола Костянтинович, 1957 р.н. член Партії регіонів, начальник державного підприємства "Чернівецький експертно-технічний центр Національного науково-дослідницького інституту промислової безпеки та охорони праці".
4. Гросу Михайло Михайлович,.1967 р.н., член ВО "Батьківщина", директор Виробничо-комерційної колективної фірми "Мігро".
5. Дєдов Іван Григорович, 1953 р.н., висунутий Українською Народною партією, приватний підприємець.
6. Єлащук Георгій Васильович, 1958 р.н., член партії ВО "Свобода", священик УПЦ КП.
7. Жаров Степан Федорович, 1967 р.н.,, громадянин висунутий партією "Наша Україна", адвокат.
8. Коваль Владислав Олексійович, 1949 р.н., член Народної Партії, директор ЗОШ №12.
9. Кравчук Богдан Андрійович, 1957 р.н., висунутий Народно-демократичною партією, кореспондент газети "Час".
10. Олексійчук Володимир Георгійович, 1985 р.н., висунутий партією "Третя сила", приватний підприємець.
11. Поляк Михайло Петрович, 1941 р.н.,, член НРУ за єдність, пенсіонер.
12. Рожков Степан Дмитрович, 1959 р.н., член ПП "Народна самооборона", голова правління Індивідуальні гаражі №15 "Надія".
13. Рупишев Олександр Станіславович, 1977 р.н., член партії Єдиний Центр, начальник відділу Головного управління Держкомзему у Чернівецькій області,.
14. Федорович Людвиг Карлович, 1964 р.н., , член політичної партії Сильна Україна, заступник директора "Авторембуд".
15. Цинти Михайло Костянтинович, 1959 р.н., член Партії Зелених України, приватний підприємець.
16. Ципіщук Іван Володимирович, 1978 р.н., член партії "Трудова Україна", приватний підприємець.
17. Черкез Юліан Михайлович, 1981 р.н., висунутий Республіканською партією України, церковний службовець громадської організації Св. Михайлівська церква,.
18. Яковчук Валерій Миколайович, 1953 р.н., член партії "Єдність",директор КВКП "Піраміда".


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 17
1. Головко Яна Владиславівна, 1972 р.н., член Соціалістичної партії України, провідний бухгалтер БТВ ДП "СМАП".
2. Демченко Олег Вікторович, 1961 р.н., член партії Єдиний центр, голова правління КС "Агат".
3. Дєдов Дмитро Іванович, 1984 р.н., висунутий Українською Народною партією, приватний підприємець.
4. Желябовська Катерина Олександрівна, 1983 р.н., висунута Партією регіонів, юрист (приватний підприємець).
5. Зварич Володимир Петрович, 1982 р.н., член ВО "Свобода", керуючий відділенням ВФ ВАТ "Кредитпромбанк".
6. Каспрук Олексій Павлович, 1977 р.н., член партії "Фронт змін", начальник комунального підприємства "Містобуд".
7. Кіндій Віктор Михайлович, 1961 р.н., член партії "Єдність", директор ВІЦ "Місто".
8. Курик Оксана Орестівна, 1969 р.н., член партії Народного руху України, старша медична сестра Обласної дитячої лікарні №2 м. Чернівці.
9. Максимюк Василь Михайлович, 1974 р.н., висунутий партією "Наша Україна", менеджер ТОВ ресторан "Буковинський".
10. Олексюк Наталія Дементіївна, 1963 р.н., висунута партією "Громадянська позиція", генеральний директор ВАТ тур комплекс "Черемош.
11. Ротар Петро Якович, 1957 р.н., директор Центрального відділення акціонерного товариства "Індексбанк".
12. Солдат Олена Миколаївна, 1974 р.н., висунута Республіканською партією України, завідуюча лорвідділення.
13. Соловов Валерій Іванович, 1941 р.н., висунутий Народною Партією, вчитель ЗОШ №5.
14. Тімку Дан Миколайович, 1982 р.н., член партії "Сильна Україна", фінансовий директор ТОВ "Фараон ЛТД".
15. Тимощук Василь Васильович, 1960 р.н., висунутий Українською Народною партією, лікар (приватний підприємець).
16. Яцюк Андрій Володимирович, 1981 р.н., член Української соціал-демократичної партії, директор ТОВ "Вест-Буковина".


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №18
1. Бешлей Володимир Васильович, 1983 р.н., член політичної партії "Наша Україна", начальник відділу Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України;
2. Висоцький Віталій Володимирович, 1978 р.н., висунутий Українською Народною партією, тимчасово не працює;
3. Гріор Петро Петрович, 1949 р.н., член ВО "Батьківщина", редактор газети "Голос Правди";
4. Гураленко Анатолій Іванович, 1949 р.н., член партії "Відродження", начальник локомотивного депо м.Чернівці;
5. Карвацька Юлія Павлівна, 1980 р.н.,, член Громадської партії "Пора", асистент кафедри Буковинського державного медичного університету;
6. Качинський Юрій Іванович, 1950 р.н., член Народної партії, головний інженер ВАТ енергетичної кампанії "Чернівціобленерго";
7. Коржик Віталій Павлович, 1949 р.н., член партії "Єдиний центр", пенсіонер;
8. Малий Микола Федорович, 1960 р.н., позапартійний, висунутий Соціалістичною партією України, старший інспектор Чернівецької обласної митниці.
9. Маснюк Анатолій Миколайович, 1952 р.н., член політичної партії "Фронт Змін", заступник начальника Комунальне підприємство "Містобуд";
10. Нейландт Геннадій Робертович, 1970 р.н., висунутий Республіканською партією України, директор ПП "Поліграф-сервіс";
11. Нехаєв Анатолій Олександрович, 1948 р.н., висунутий Комуністичною партією України, лаборант Чернівецького пасажирського вагонного депо;
12. Прохоров Дмитро Геннадійович, 1975 р.н., член політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець;
13. Прядко Володимир Васильович, 1947 р.н., висунутий Партією регіонів, ректор Буковинської державної фінансової академії;
14. Романюк Олег Михайлович, 1971 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", приватний підприємець;
15. Тимчук Сергій Тоадерович, 1974 р.н., член партії " За Украйну!", директор ПП "Гранден";
16. Тодорюк Георгій Олексійович, 1951 р.н., член партії "Народна влада", директор МПГ "Буковина трансбуд";
17. Юрійчук Микола Васильович, 1961 р.н., член партії "Третя сила", генеральний директор ТОВ "Роксолана-ЮВМ";


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №19
1. Багрій Володимир Миколайович, 1959 р.н., висунутий Партією регіонів, головний лікар КМУ " Міська поліклініка №1";
2. Вавілов Артур Миколайович, 1968 р.н., висунутий Республіканською партією України, директор ТОВ "Буковина-екоінвест";
3. Жаровський Володимир Ярославович, 1969 р.н., член ВО "Батьківщина", директор ТОВ "Фараон ЛТД" в м. Чернівці;
4. Заводюк Ганна Василівна, 1986 р.н., член Компартії України, головний бухгалтер ПП. "Д-Транс",;
5. Звірід Георгій Олександрович, 1976 р.н., член політичної партії "Фронт змін", директор комунального підприємства "Сага";
6. Кіяшко Геннадій Петрович, 1969 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", лікар акушер-гінеколог Чернівецького пологового будиноку №1;
7. Коваль Юрій Васильович, 1956 р.н., , член політичної партії "Наша Україна", директор ТОВ "Бізнес-центр "Буковинський";
8. Кулянда Ярослав Петрович, 1951 р.н., член Народної партії, директор ЗОШ № 14;
9. Маковічук Володимир Романович, 1969 р.н., член партії "Народна влада", машиніст тепловоза Локомотивне депо м. Чернівці ДТГО "Львівська залізниця";
10. Ряполов Георгій Іванович, 1957 р.н., член Соціалістичної партії України, приватний підприємець,;
11. Саковець Віктор Васильович, 1949 р.н., член партії пенсіонерів України, обліковець ТОВ "Вікна Строй";
12. Холоденко Наталія Ростиславівна, 1956 р.н., висунута партією "Сильна Україна", дільничний лікар КМУ "Міська поліклініка №1";
13. Чернецька Любов Степанівна, 1962 р.н., висунута Народно-демократичною партією, голова правління міського товариства інвалідів "Мрія",;


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №20
1. Василов Василь Михайлович, 1957 р.н., член партії "За Україну!", завідувач ортопедо-травматологічним відділенням Чернівецької обласної клінічної лікарні,.
2. Ганкевич Ростислав Дмитрович, 1972 р.н., член партії "Третя сила", директор ПП "Слава".
3. Затірка Ольга Анатоліївна, 1961 р.н, член партії Реформи і порядк, директор ТОВ "Оріон-техносервіс".
4. Коваль Юрій Михайлович, 1962 р.н., член політичної партії "Наша Україна", директор ТОВ "Бізнес-центр "Буковина".
5. Марковський Іван Михайлович, 1955 р.н. висунутий Українською Народною партією, адвокат.
6. Мрачковський Сергій Володимирович, 1975 р.н. член партії Українська платформа, директор ПАТ "Просто страхування",.
7. Незборецький Ігор Володимирович, 1967 р.н., член Партії регіонів, обласний отоларинголог Чернівецької міської лікарні №2.
8. Порчук Марія Дмитрівна, 1963 р.н., член Політичної Партії "Фронт змін", голова правління Чернівецького "Бізнес-центр".
9. Синицький Віталій Євгенович, 1973 р.н. висунутий Республіканською партією України, комерційний директор малого приватного підприємства редакції газети "Чернівці Сіті Плюс".
10. Сіцінський Володимир Олегович, 1985 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", лікар стоматолог КМУ "Міська стоматологічна поліклініка".
11. Старашинов Володимир Миколайович, 1947 р.н., член партії Єдиний Центр, директор центра дитячої та юнацької творчості міського управління освіти м Чернівці.
12. Тивоняк Іван Ярославович, 1960 р.н., член Народної Партії, директор ЗОШ №4.
13. Ткачук Валерій Петрович, 1963 р.н., висунутий партією Зелених України, КМУ "Міська поліклініка №1".
14. Фотій Василь Васильович, 1978 р.н., член ВО "Батьківщина", директор конструкторсько-технологічного бюро "Фотон".
15. Хорошенюк Іван Іванович, 1958 р.н., член політичної партії "Сильна Україна", головний лікар КМУ "Міська дитяча поліклініка".



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №21
1. Гімчинський Олександр Георгійович, 1966 р.н., член партії "Сильна Україна", декан фінансово-економічного факультету Чернівецького торгово-економічного інституту КНТЕУ.
2. Голопапа Петро Віталійович, 1961 р.н., член партії "За Україну!", старший редактор Чернівецької облдержтелерадіокомпанії.
3. Горин Василь Степанович, 1984 р.н., член партії "Трудова Україна", начальник адміністрування роздрібних кредитів філії Промінвестбанку.
4. Григірчик Ігор Васильович, 1987 р.н., член партії Народний Рух України, менеджер по туризму ЗАТ КАПС "Кий Авіа".
5. Зрибнєва Ірина Павлівна, 1972 р.н., висунута Партією регіонів, кандидат економічних наук, викладач Чернівецького національного університету ім..Ю.Федьковича.
6. Ігнатьєва Оксана Степанівна, 1972 р.н., член партії Українська платформа, заступник директора ПАТ "Просто страхування".
7. Коломієць Анатолій Олексійович, 1991 р.н., член партії "Наша Україна", керуючий магазином ПАККО..
8. Лукавецький Роман Васильович, 1975 р.н., член партії Народний Рух України, безробітний.
9. Мельник Леонід Петрович, 1986 р.н., член партії пенсіонерів України, тренер Чернівецької обласної громадської організації тенісного клубу "АСЕ".
10. Мельник Степан Аксентійович, 1941 р.н., висунутий Народною Партією, пенсіонер.
11. Обдуленко Віктор Олексійович, 1932 р.н., член Соціалістичної партії України, пенсіонер.
12. Попко Артур Йосипович, 1961 р.н., член партії ВО "Батьківщина", лікар анестезіолог Чернівецького міського пологового будинку №1.
13. Прозоровський Михайло Олександрович, 1971 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", директор ТОВ "Інвест Альянс".
14. Роман Леонід Стахович, 1956 р.н., член партії "Громадянська позиція", приватний підприємець.
15. Слободян Олександр Миколайович, 1971 р.н., член партії "Союз Лівих Сил", професор Буковинського Державного Медичного Університету.
16. Торічко Володимир Анатолійович, 1961 р.н., висунутий Народно-демократичною партією, заступник директора ДП "Медичний центр Мавекс-медицина".
17. Філіпець Ростислав Миколайович, 1974 р.н., висунутий Республіканською партією України, завідувач відділу соціальних виплат Виконавчої дирекції Чернівецького обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
18. Швага Ярослав Ольвіянович, 1971 р.н., член партії "Справедливість", директор ТОВ "Прут 2000".




Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №22
1. Аннин Світлана Іванівна, 1988 р.н., член ГП "Пора", головний спеціаліст управляння у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької ОДА,.
2. Антоняк Ярослав Михайлович, 1959 р.н., член ВО "Батьківщина", вчитель математики ЗОШ №3 м. Чернівці.
3. Бобик Віктор Степанович, 1966 р.н., член політичної партії "Сильна Україна", технічний директор ТОВ "ОПТІТРЕЙД"..
4. Бруневич Катерина Георгіївна, 1952 р.н,, член ПП "Народна самооборона", завідуюча виробництвом міського комунального підприємства громадського харчування учнів шкіл м. Чернівці..
5. Гловацька Ганна Василівна, 1942 р.н., партії "Реформи і порядок", голова правління житлово будівельний кооператив №4.
6. Гожа Юрій Олексійович, 1981 р.н, висунутий Компартією України, заступник директора ТОВ "СП-Транс ТУ".
7. Калмикова Олена Василівна, 1964 р.н, член ВО "Свобода", викладач Чернівецької музичної школи №1.
8. Козлов Олександр Іванович, 1951 р.н, , член політичної партії "Громадянська позиція", викладач кафедри військової підготовки ЧНУ ім..Ю.Федькович.
9. Міллер Євген Олександрович, 1983 р.н. член партії "Трудова Україна", працівник ТОВ "Конструктив".
10. Мороз Володимир Васильович, 1966 р.н, висунутий партією "Єдність", директор по виробництву ТзОВ "Чернівціжитлобуд".
11. Паскар Олександр Євгенович, 1962 р.н, член Партії регіонів, заступник начальника Головного управління освіти Чернівецької області.
12. Рознай Василь Васильович, 1978 р.н, громадянин України, вища освіта, позапартійний, висунутий Республіканською партією України, голова об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, проживає в м. Чернівці.
13. Рудейчук Ігор Петрович, 1968 р.н, висунутий партією "Наша Україна", лікар-уролог комунальна медична установа "Міська поліклініка №1",
14. Саковець Руслан Вікторович, 1977.р.н., член партії пенсіонерів України, генеральний директор ТОВ "Вікна Строй".
15. Самара Сергій Володимирович, 1983 р, н., член Народно-демократичної партії, директор ТОВ "ВІК",.
16. Семенюк Іван Васильович, 1958 р.н., член Народної партії, методист по роботі з обдарованою молоддю Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти вчителів.
17. Стратійчук Олег Анатолійович, 1961 р.н., позапартійний, висунутий Соціал-демократичною партією України(об’єднаною), вчитель коледжу Чернівецького національного університету.
18. Тимофійчук Світлана Володимирівна, 1967 р.н, член Політичної Партії "Фронт Змін", дитячий лікар-офтальмолог МНПЦ "Прозріння".
19. Чупіков Олексій Васильович, 1984 р.н.,, член партії "Третя сила", нчальник комерційного відділу, ТОВ "Ліга- Прім".



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №23
1. Бічер Олена Іванівна, 1975 р.н., висунута партією "Громадянська позиція", приватний підприємець.
2. Бордіян Валерій Гаврилович, 1954 р.н., висунутий Народно-демократичною партією, приватний підприємець.
3. Гаврилюк Юрій Мірчович, 1964 р.н., член партії ВО "Батьківщина", приватний підприємець.
4. Долгий Володимир Миколайович, 1982 р.н., член партії "Третя сила", директор ТОВ "Смарт Ай Бі".
5. Завалецький Олександр Миколайович, 1962 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", директор ТОВ "Чернівціінвест-проект".
6. Згуба Володимир Михайлович, 1968 р.н., висунутий партією Зелених України, генеральний директор ПП "Полекс-Люкс".
7. Ленігевич Степан Васильович, 1970 р.н., висунутий партією "Наша Україна", приватний підприємець.
8. Савка Олександр Васильович, 1984 р.н., висунутий партією "Сильна Україна", директор МКП "Газкомплектприлад".
9. Савко Микола Дмитрович, 1954 р.н., висунутий Народною Партією, начальник комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №11, .
10. Словський Орест Несторович, 1941 р.н., висунутий Українською Народною партією, пенсіонер.
11. Федюк Сергій Ілліч, 1976 р.н., член ВО "Свобода", торговий представник ТОВ "Асканія-Прод".
12. Хома Микола Миколайович, 1973 р.н., висунутий Республіканською партією України, начальник ТОВ "Євро Метал Інвест".
13. Шлемко Петро Тимофійович, 1963 р.н., член партії Реформи і порядок, директор ПП "Елма".
14. Юдицький Веніамін Веніамінович, 1946 р.н., член Партії Регіонів, заступник головного лікаря Обласного центру з профілактики і боротьби зі СНІДом.



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №24
1. Бондаренко Валерій Петрович, 1961 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", директор МПП ВКФ "Сузір’я".
2. Вівчарюк Люся Василівна, 1962 р.н., член партії "За права людини",жіночий перукар ПП "Леся".
3. Глушко Віталій Іванович, 1978 р.н, висунутий партією "Справедливість", виконавчий директор ТзОВ "Парк Колор".
4. Дерев’янко Дмитро Олександрович, 1949 р.н., член політичної партії "Наша Україна", пенсіонер.
5. Ігнатьєв Михайло Степанович, 1955 р.н., висунутий партією "Єдність", начальник ЧМКП шляхо-експлуатаційне підприємство.
6. Кацевалов Антон Анатолійович, 1983 р.н., член пратіїї "Третя сила", приватний підприємець.
7. Крецький Олександр Ілліч, 1980 р.н., член партії Єдиний Центр, старший викладач Чернівецького торгово-економічного інституту КНТЕУ.
8. Маковійчук Антон Васильович, 1988 р.н, висунутий громадянською партією "Пора", менеджер-консультант магазину "Бейз 4".
9. Мельников Леонід Миколайович, 1974 р.н., член Політичної Партії "Фронт Змін", голова Повного товариства "Альфа ломбард".
10. Мунтян Тетяна Степанівна, 1968 р.н., висунута Партією регіонів, приватний підприємець.
11. Польовий Павло Юрійович, 1985 р.н., висунутий Республіканською партією України, приватний підприємець.
12. Редько Олексій Миколайович, 1978 р.н., член ВО "Батьківщина", адвокат, приватний підприємець.
13. Темерівський В’ячеслав Васильович, 1960 р.н., член політичної партії "Сильна Україна", голова правління ВАТ "Вимірювач".
14. Ткачук Михайло Васильович, 1979 р.н., член партії "Трудова Україна", приватний підприємець.
15. Федорова Марія Іванівна, 1949 р.н., висунута Народною Партією, інспектор організації ветеранів Першотравневого району м. Чернівці.
16. Халатурник Степан Васильович, 1958 р.н., член партії "За Україну!", заступник начальника відділу ДП "Буковинастандартметрологія".
17. Харовський Володимир Володимирович, 1977 р.н., член партії "Народна влада", керівник комітету самоорганізації населенн.



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №25
1. Бабчук Андрій Володимирович, 1990р.н., член партії "За права людини",студент Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ,;
2. Боднар Іван Іванович, 1960 р.н., член ВО "Батьківщина", директор Приватної-виробничо-комерційної фірми "Пелопонез";
3. Брус Володимир Михайлович, 1970 р.н., член партії "Справедливість", заступник генерального директора ПМК-76;
4. Влад Крістіан В‘ячеславович, 1975 р.н., висунутий Республіканською партією України, голова правління Житлово-будівельного кооперативу №57;
5. Казанський Антон Юрійович, 1978 р.н., член Української соціал-демократичної партії, дитячий лікар-травматолог Лікарні швидкої медичної допомоги;
6. Кандюк Олексій Богданович, 1981 р.н., член партії "Єдиний Центр", директор Чернівецького центру соціальних та правових досліджень;
7. Костащук Михайло Васильович, 1979р.н., висунутий Соціал-демократичний партією України(об’єднаною), приватний підприємець;
8. Костенчук Володимир Дмитрович, 1970 р.н., висунутий партією "Наша Україна", директор ТОВ "Європроект шляхбуд";
9. Марущак Іван Васильович, 1980 р.н., член партії "Трудова Україна", приватний підприємець;
10. Павлюк Еміль Орестович, 1962 р.н., член Української Народної Партії, приватний підприємець;
11. Подкидишев Єгор Анатолійович, 1987 р.н., член політичної партії "Сильна Україна", журналіст МТРК "Чернівці";
12. Ротар Михайло Еммануїлович, 1956 р.н., член політичної партії " Фронт Змін", приватний підприємець;
13. Світличний Олександр Васильович, 1951 р.н., висунутий Партією регіонів, головний лікар Чернівецької обласної СЕС;
14. Скакун Вадим Іванович, 1973 р.н., головний лісничий державного підприємства "Чернівецький лісгосп",;
15. Солійчук Євген Мирославович, 1983 р.н., член політичної партії "Громадська позиція", приватний підприємець;
16. Старовойт Сергій Петрович, 1988 р.н., вища освіта, громадянин України, член ВО "Свобода", вчитель ЗОШ №28 м.Чернівці, проживає в м.Чернівці;
17. Фаб‘ян Валерій Ілліч, 1970 р.н., громадянин України, вища освіта, позапартійний, висунутий Народно-демократичною партією, приватний підприємець, проживає в м.Чернівці;
18. Шкільнюк Юлія Михайлівна, 1955 р.н, член Партії Зелених України, заступник директора ПП "Центр інформаційно-харчових технологій";
19. Якимчук Сільва Петрівна,1946 р.н., член партії "Третя сила", пенсіонер;


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №26
1. Алієв Наміг Ілльяс огли, 1966 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", приватний підприємець;
2. Альбота Микола Тарасович, 1955 р.н, висунутий Народною Партією, голова наглядової ради ПП "Тарас-І";
3. Ватаманюк Юрій Петрович, 1974 р.н., член партії "Фронт Змін", голова правління ВАТ "Гравітон";
4. Волощук Віктор Михайлович, 1968 р.н., висунутий Українською Народною партією, заступник гол.лікаря з мед. частини КМУ "Міська поліклініка №1";
5. Горбулик Володимир Іванович, 1960 р.н., висунутий Компартією України, доцент Чернівецького факультету Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
6. Гудима Тарас Іванович, 1981 р.н., член партії "За права людини", директор Чернівецького міського комунального підприємства;
7. Даньков Юрій Борисович, 1959 р.н., висунутий Партією регіонів, заступник голови Державної податкової адміністрації Чернівецької областіі;
8. Кишлярук Вячеслав Васильович, 1965 р.н., член партії "Батьківщина", директор ТОВ "Арка-С";
9. Кушнирук Павло Миколайович, 1983 р.н., член партії "Наша Україна", заступник директора з питань екологічної безпеки ТОВ "Агро-Бізнес";
10. Літюшкін Сергій Веніамінович, 1963 р.н., член партії "Сильна Україна", приватний підприємець.
11. Лупуляк Роман Іванович, 1980 р.н., член партії "Трудова україна", приватний підприємець;
12. Манчуленко Георгій Васильович, 1971 р.н., член партії "За Україну", приватний підприємець;
13. Млюзан Діна Ярославівна, 1983 р.н., член партії "Свобода", дільнична медсестра Чернівецької міської дитячої поліклініки;
14. Помейчук Ігор Михайлович, 1976 р.н., член політичної партії "Народна самооборона", приватний підприємець;
15. Стариков Ігор Геннадійович, 1979 р.н., висунутий Республіканською партією України, старший інспектор з економічної безпеки ТОВ "Кредик Коллекшн Груп";
16. Філіпець Олексій Іванович, 1959 р.н., висунутий Соціал-демократичною партією України(об’єднаною), завідуючий 1-м хірургічним відділенням лікарні швидкої медичної допомоги;
17. Цвірінько Роман Степанович, 1961 р.н., член партії "Єдиний Центр", директор ПТУ №8;
18. Цуркан Марія Валентинівна, 1977 р.н., висунута Українською соціал-демократичною партією, методист ММК Управління освіти Чернівецької міської ради;
19. Чевка Анатолій Радіонович, 1984 р.н., член партії "Українська платформа", приватний підприємець;
20. Шеманський Георгій Васильович, 1961 р.н, член "Партія Зелених України", зам. директора ТОВ Жентол.

Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №27
1. Веренько Павло Дмитрович, 1984р.н., член Політичної партії "Фронт Змін", виконроб ТОВ"Дельта-Буд";
2. Господарюк Володимир Іванович, 1970 р.н., підприємець ПП Господарюк,;
3. Григорчук Володимир Мафтейович, 1964р.н., член Всеукраїнського об‘єднання "Батьківщина", директор ТОВ "Автомаркет";
4. Павлюк Володимир Михайлович, 1957р.н. член Української Народної Партії, директор малого п\п "Електросервіс";
5. Рогоза Тарас Володимирович, 1970 р.н. член Народної партії, заступник начальника Верхнє-Дністровського державного басейного управління по охороні водних живих ресурсів;
6. Сорохан Любов Григорівна, 1954 р.н член політичної партії "Наша Україна", приватний підприємець;
7. Чебан Лариса Павлівна, 1966 р.н., висунута Партією регіонів, приватний підприємець;
8. Шимко Вільгельм Йосипович, 1929 р.н., висунутий партією "Народний Рух України за єдність";
9. Якобчук Іван Георгійович, 1959 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", приватний підприємець;
10. Якимович Іван Степанович, 1954 р.н. висунутий Народно-демократичною партією, директор ТОВ "Якість";


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №28
1. Андрусенко Оксана Василівна, 1976 р.н., , член партії "Сильна Україна", приватний підприємець.
2. Беженарь Юрій Михйлович, 1978 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", виконуючий обов’язки директора ПКП "Динисівка Плюс".
3. Вікнянський Олег Іванович, 1985 р.н., член ВО "Батьківщина", приватний підприємець.
4. Кавкало Василь Іванович, 1957 р.н., член Соціалістичної партії України, інженер-електрик пологового будиноку №1 м. Чернівці.
5. Клим Роман Гаврилович, 1981 р.н., член Партії регіонів, заступник головного редактора редакції газети "Свобода слова".
6. Медвідь Дмитро Васильович, 1971 р.н., член партії "Фронт змін", директор малого колективного підприємства "Діол".
7. Мінько Юрій Миколайович, 1983 р.н., висунутий Соціал-демократичний партією України(об’єднаною), державтоінспектор Управління Державної автомобільної інспекції УМВС в Чернівецькій області.
8. Осачук Сергій Дмитрович, 1972 р.н., висунутий партією "Єдність", старший науковий співробітник НДЦ буковинознавства при ЧНУ.
9. Підкрушна Надія Мирославівна, 1962 р.н., член партії ВО "Свобода", вчитель ЗОШ №39 м. Чернівці.
10. Ринжук Іван Іванович, 1962 р.н., член політичної партії "Наша Україна", генеральний директор МТК "Калинівський ринок".
11. Сологуб Степан Миколайович, 1959 р.н., член Української Народної Партії, пенсіонер.
12. Чорна Ольга Миколаївна, 1953 р.н., висунута Народно-демократичною партією, приватний підприємець.



Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №29
1. Албулеса Юрій Михайлович, 1963 р.н., висунутий Українською соціал-демократичною партією, працівник Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області.
2. Безушко Ярослав Мафтейович, 1954 р.н., член партії "Сильна Україна", директор КБУ КНЦ "Садгора.
3. Гуменний Віталій Іванович, 1928 р.н., висунутий партією "Народний Рух України за єдність", пенсіонер.
4. Лисак Гаврило Матвійович, 1948 р.н., висунутий Республіканською партією України, пенсіонер.
5. Мак Микола Іванович, 1976 р.н., висунутий партією "Громадянська позиція", тимчасово не працює.
6. Мудряк Ігор Порфирович, 1969 р.н., член партії "Фронт змін", приватний підприємець.
7. Сірман Дмитро Онуфрійович, 1964 р.н., член партії "Наша Україна", директор ОВ ПБК "Акро-Буд".
8. Суховерський Богдан Теофілович, 1959 р.н., член партії "Третя сила", голова правління Садгірського районного споживчого товариства.
9. Ткачук Юрій Михайлович, 1970 р.н., член ВО "Батьківщина", директор оздоровчого відпочинкового комплексу "Еней".
10. Федорів Сергій Іванович, 1979 р.н., член Партії регіонів, регіональний директор ТОВ "Хадо".
11. Чубатюк Вадим Михайлович, 1964 р.н., висунутий Народною Партією, директор міського комунального підприємства "Міськсвітло".
12. Шевчук Андрій Георгійович, 1973 р.н., висунутий Українською Народною партією, голова правління ЧОБО Громадської соціальної служби "Допомога людям".


Кандидати в депутати Чернівецької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №30
1. Бурденюк Софія Миколаївна, 1962 р.н., висунута партією "Громадянська позиція", голова правління КМГО "комітет багатодітних матерів, дітей-інвалідів та дітей сиріт".
2. Гнатюк Василь Іванович, 1966 р.н., член Партії регіонів, генеральний директор ТОВ "Карпати-Автоцентр".
Рейтинг:
(голосів: 1)
22-10-2010, 15:18
Коментарів 0 Переглядів 14915

Теги -
загрузка...
Тримав ніж біля горла: у Чернівцях молодик намагався скоїти самогубство
Лікарі повідомили поліцейським, що чоловік забарикадувався у квартирі і намагається вкоротити собі віку
Бурбак відповів Другановському скаргою в СБУ про незаконне стеження
Нардеп Максим Бурбак поскаржився в СБУ на представника "Команди Зе" через стеження і втручання у приватне життя

Популярне Коментують
• Новини
























загрузка...
У всесвітньому рейтингу щастя 2019 року Україна зайняла всього лише 133-е місце. Хоча, за словами вчених, які проводили дослідження, якщо описати складові індексу щастя, все досить просто.
"Хочемо розвиватися у Чернівцях, щоб люди працювали вдома" (на правах реклами)

Як працюють на одному із найбільших підприємств Буковини ТОВ "Аутомотів Електрік Україна"
"Західний судинний центр" - лікарі, яких ви знаєте! (на правах реклами)

Про особливості роботи центру та переваги методик, які тут використовують, розповіли судинні хірурги "Західного судинного центру" Юрій Оліник та Володимир Савін.
Робимо повірку лічильників води з "Гекон" (на правах реклами)

Дуже важливо вчасно виконувати його обслуговування та повірку лічильника
Мережа «Копійочка» вже вкотре дарує вам призи! (новини компанії)

31 травня мережа магазинів потрібних речей "Копійочка" поповнилась ще одним магазином в м. Чернівці, по вул. Головна 215