RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Збірна Португалії - перший півфіналіст Євро

Чехія - Португалія 0:1

Поступово збільшуючи тиск на ворота Петера Чеха, Кріштіану Роналду та партнери першими здобули путівку в півфінал.

Кріштіану Роналду вивів збірну Португалії у півфінал, забивши на 79-й хвилині єдиний гол у ворота чехів.

Суперники розпочали гру в середньому темпі, ретельно готуючи кожну тактичну дію. За рахунок довгого розіграшу м'яча вони намагалися заволодіти ініціативою або створити плацдарм для подальшого наступу. Однак величезна відповідальність, що тиснула на футболістів, призводила до помітного навіть неозброєним оком спрощення гри. Максимум, що вдавалося вижати за таких обставин - це стандарти.

Лише хвилин за десять до перерви у воріт збірної Чехії виник перший більш-менш гострий момент, на вістрі якого виявися Кріштіану Роналду. Після довготривалої атаки, що, здавалося, вже захлинулася, він у падінні ударом через себе намагався вразити ближній кут Чеха, проте трохи схибив.

В другому таймі перевага португальської команди вже не викликала жодних сумнівів. Як наслідок, пристрілку в напрямку воріт Чеха провели також Мейрелеш, Нані, Жоао Моутінью та Угу Алмейда. Єдиною відповіддю підопічних Міхала Білека став слаломний рейд лівим флангом Вацлава Піларжа, та молодому хавбеку пльзеньської "Вікторії" на завершальному етапі атаки не вистачило холоднокровності.

Тиск європейських бразильців поступово досяг апогею. На 73-й хвилині мав забивати Нані, але під удар вінгера "Манчестер Юнайтед" устиг кинутися Міхал Кадлець, погодившись хіба що на кутовий. Майже врятував партнерів і Петр Чех, коли дотягнувся кінчиками пальців до м'яча, який пробив головою Кріштіану Роналду. Однак удар мадридця виявився настільки потужним, що кіпер "Челсі" вимушений був капітулювати - 0:1.

Втома та відсутність нових ідей завадили чехам організувати хоч якусь рятувальну кінцівку. І в останні десять хвилин португальці домінували на поле, упевнено здобувши першу путівку в півфінал.